Alte știri din fotbal
Vești importante despre noul stadion Dinamo! Șefa CNI l-a inclus pe lista investițiilor prioritare ale statului pentru 2026
0
Intră la negocieri pentru transferurile lui Musi și Cîrjan!
0
Două transferuri ratate de Dinamo! Nicolescu i-a comparat pe Kopic și Campos: „Vede altfel lucrurile”
0
Gigi Becali visează o dublă lovitură la FCSB: „El e cel mai bun jucător român! Îi dau un milion de euro să vină”
1
Știri din fotbal internațional
Inter a făcut anunțul despre viitorul starului lui Cristi Chivu: „Gonește ca un tren dintr-o altă dimensiune!”
0
Real Madrid a făcut oferta anului! Florentino Perez a pus pe masă 150 de milioane de euro pentru superstarul rivalei » A primit și răspunsul
1
Albion Rrahmani poate prinde transferul carierei » Italienii au început negocierile
0
Programul meciurilor de la Campionatul Mondial de Fotbal 2026 în prima săptămână, 11-18 iunie
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Franța îi interzice accesul în țară ministrului israelian de finanțe, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Cazul șoferului de TIR care a provocat carambolul din Constanța. Poate o ...
Libertatea
narcis este un om cu coloana vertrebrala ... a muncit unde a fost lasat sa munceasca ... a plecat de unde a fost adus pe post de marioneta cum a fost cazul viitorul fcsb 2003 etc
conducator zero m-am convins,ce sa zica si el,ar vvrea si mercenaru ceva banuti,dar de unde? stie ca la asa nu mai e loc !daca sumudica va face blat sau jucatorii astrei,asta s e va vedea foarte clar pe teren,cum s-a vazut blatul si cu petrolul ,o rusine de campionat,inca o data se dovedeste ca steaua joaca numai pe teren,cea mai curata echipa din lume !!!!!!!!!!! cate *** a pierdut,arbitri,si tot nu a facut blaturi,iar rapidistii la fel ca la acel final de sezon cu jiul ,isi doresc adversarii sa se dea la o parte sa ramana in liga 1 sau sa ia titlul,si sa nu uitam blatul cfr-rapid 1-0,numai ca steaua sa nu castige titlul,dar dumnezeu exista,si toti care vor raul stelei,se vor desfiinta,ve ti vedea ,urmeaza dinamo !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
bai, narcis, las-o moarta! ce patron dotat, cat de cat, la mansarda ti-ar mai da tie un salariu?! si pentru ce?! tu esti conducator de club cum galca antrenor in fotbal...
Si acum putem rade in hohote de *** unui fecesebist care a tinut mortis sa ne arate cat este de inteligent =)) Mai mouton, m-*** ala vine de la "ma voi" si este cat se poate de corect gramatical =)) Omul ala stie sa scrie romaneste, spre deosebire de tine =))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gresesti amarnic maestre. M-*** este PERFECT corect gramatical. este un regionalism intradevar dar este corect gramatical si este... limba Romînă.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Crezi ca este usor sa mergi la scoala cand zilnic trebuie sa faci norma de fier vechi, mobile si portofele. Altfel, cu siguranta, acest distins suporter ar fi fost olimpic la romana, mate si fizica iar in timpul liber ar fi fost un fin cunoscator de node.js, erlang, php, angular si aws. Cum de altfel sunt majoritatea suporterilor rapidisti; iar nivelul ridicat impus de acestia, pe plan academic si profesional, este principalul motiv de invidie din partea altora.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Poate civilizeaza si scursurile din galeria rapidului si se lasa maimutele alea de aruncat cu pungi de pisat si flegme pe oricine are ghinionul de a juca in julesti.
m-*** ??/ :))))))))))) pana atunci vezi ca iti da umilinte gramatica si nu in ultimu rand profesoara care ti-a spus ca scoala nu e de tine iar tu ca un elev bun ai ascultat-o, apropo, vacanta sa terminat de mult, e timpu sa te reintorci printre prescolari ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Doamne ajuta sa vina unu la toate echipele de traditie sa-ne luptam ca pe timpuri, iar stanari din cotetul de cotnari sa ramana cu ciobanu pana m-*** satura eu de umilintele lor.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.