Alte știri din fotbal
FRF a amendat Csikszereda, două cluburi mari din Ungaria vor să o plătească: „Este inaccectabil”
0
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
Știri din fotbal internațional
Două anunțuri importante la FCSB: „El intră duminică, el debutează cu Botoșani”
0
Cei doi remarcați ai lui MM Stoica la egalul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace!”
0
Ștefan Târnovanu se ia de ultrașii din Peluza Nord: „Banner la mișto” + Reacție după ce Becali l-a scos din poartă: „Domnul patron a venit la bază...”
0
Domenico Tedesco, neimpresionat: „FCSB? Nu ne-a surprins cu nimic”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Măicuța Beatrice”, falsa clarvăzătoare care s-a îmbogățit din descântece ...
Libertatea
PS poate ma insel,dar minerul baia mare traieste bine mersi si azi ,chiar daca o arde mai obscur azi si in divizii inferioare ,cu datorii ,renastere in echipa noua ,chestii trestii .FC baia mare
de viitorul ,probabil aceiasi care l-au infiintat , dupa ce s-au prins ca n-au perspective cu o echipa care a castigat un turneu european de copii semi-amical si ala pe blat ,cu jucatori care aveau buletinele ciupite cu cativa ani in plus la data nasterii .sau asta n-o stiai?si pt ca fotbalul nu era important pt viziunea proletara .dealtfel ,comunistii au desfiintat toate nationalele atunci ,inclusiv aia mare de mateianu, probabil prostii ti-ar spune ca meciul cu steaua ,altii infarctul ,altii accidentul cerebral .provocat de meciul cu steaua. dupa vreo 10 ani .tare nu? de poza chiar n-am idee, constantin nu e in nici un caz,nici cu nunweiller nu aduce vreunul din ei altceva?
Si inca o intrebare pentru ei : Cine sint cei doi din poza care se imbratisaza ?
Tu habar n-ai pe ce lume traiesti. Pune mana pe carte, citeste si tu ceva, apoi iesi la discutii. Nu mai scoate " bolovani " ca o sa te inneci !
Ce spui tu e vrajeala cu apa rece si palavrageala fara rost. NU a existat echipa rosie in perioada interbelica , iar de recunoscut , VOI trebuie sa va recunoasteti trecutul patat , nu aia din Grant (stiu ca vi-o recunoasteti dar vreti sa mai aruncati cu noroi si in altii , acum ca tot avem InterNet si totzi pot sa scrie tot felul de bazaconii). Sinteti de un RIDICOL incomensurabil.
Pai tu de pe net i-ti faci cultura , fie ea si fotbalistica ?
Da , dar tu continui cu bazaconiile. Rapidul NU a fost infiintat de comunisti. Asta va place voua sa credeti dupa ce vreo doi istorici de marginea shantului dintre care unul ziarist cu acte-n regula la G.Sp. a incercat sa va spele creierele. Exista material scris , video , si cum vrei tu care DOVEDESTE CA Rapidul NU a fost infiintat de catre comunisti. La aia stadionul a fost inaugurat de Rege. Aia , DACA nu veneau comunistii la putere erau bine-merci in fotbalul Romanesc ca si Sportul sau Aradul sau oradea sau "U" Cluj , pe cind voi nu ati fi fost nici macar infiintati. Sinteti FOARTE frustrati si incercati din rasputeri sa SCHIMBATI istoria , dar istoria afost DEJA scrisa.
Ia ma de citeste... ://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/george-mihalache-rapid-primul-club-comunist-121981.html ____________ rapid-primul-club-comunist rapid-primul-club-comunist rapid-primul-club-comunist ____________ in caz ca nu se observa!
Mai baiatule ! Vezi ca ai incurcat borcanele . Tu dai citate din gabi safta , nu din George Mihalache .
YO, sau noi nu avem nici o frustrare pe tema asta prietene. Nu stiu care aici dintre noi e mai frustrat, tu ca batii campii pentru prima echipa infiintata de catre comunisti in romania, sau noi care NU am comentat niciodata nimic pe tema asta! Ne doare la basca cine ne-a infiintat pe noi si nu regretam nimic, ce sa regretam cele 2 finala de UCL, una de super cupa europei si una intercontinetala!? Lumea deja regreta comunismul in Romania, insa sa dam cezarului ce-i al cezarului, Rapid primul club infiintat de catre comunisti in Romania, PCT!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.