Alte știri din fotbal
Raul Rusescu, uluit de jucătorul momentului în Superliga: „Incredibil, incredibil! Până acum călca pe minge”
0
Gol din penalty în prelungiri la Sepsi - Voluntari! Suspansul continuă în lupta pentru promovare
0
Steaua - FC Bihor, în etapa #4 din play-off-ul Ligii 2 » Trei goluri în Ghencea
0
Cine conduce clasamentul spectatorilor în Superligă: aproape de o performanță cu care se lăuda doar FCSB!
4
Știri din fotbal internațional
Bayern - Real Madrid, retur de foc în „sferturile” Ligii Campionilor: echipe probabile + cote
0
UEFA a explicat cele mai controversate decizii de arbitraj luate marți seară în Liga Campionilor
2
Legenda lui Inter se înclină în fața lui Chivu: „Mereu am avut încredere în el. E un lider care-și urmează drumul”
0
În cărți să o preia pe Bournemouth, după despărțirea de Iraola
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Peter Magyar vrea să desființeze televiziunea de stat din Ungaria: ...
Libertatea
Cine sunt cei cinci politicieni europeni care ar putea călca pe urmele lui ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Hackerii Moscovei au spart zeci de conturi ale Forțelor Aeriene Române, ...
Libertatea
nu exista padure fara uscaturi!daca nu esti din ardeal nu-ti da nimeni dreptul sa jignesti, dar si pe la voi or fi uscaturi nu-i asa?
Gresiti toti cei care va luati de ardeleni, Paszkany nu e roman, d-aia e asa nonsalant, e doar un strain in Ardeal ( Nu Erdely) !
Shelzarik e praf......://www.mondonews.ro/angela-merkel-mesaj-pentru-klaus-iohannis-va-felicit-din-toata-inima-vom-sprijini-romania-cu-fapte/
Copos 2. Hots si mincinos.
ca asa am inteles de la ardeleni, ca cei din sud si din Moldova sunt naspa, iar ardelenii, sange nobil, nu se dedau la treburi josnice.
Eu l-am intrebat pe Piccolo ceva.
la mintea ta...mai pui un leu si iei o creta
D-le Piccolo, e laudabila preocuparea dvs pt un club la care ati jucat, dar daca priviti in ansamblu peisajul din Romania, veti vedea ca se incearca salvarea multor cluburi: Dinamo, Rapid, Timisoara, care au in spate o istorie reala si gramezi de suporteri, nu trei titluri castigate fraudulos si cateva megafoane in loc de galerie. Prin urmare, Daca dl. Gadola, care poate fi un om onest, nu am de unde sa stiu, doreste sa investeasca in sport, ma indoiesc ca va plati pentru o societate falimentata intentionat, care nici bani pe bilete nu are de unde incasa si care nu spune nimic prin prisma istoriei sau a imaginii actuale. Asadar, doar partidul mai poate salva ceva, ca de obicei
Cum, mai Piccolo, se poate sa spui asa ceva despre un ardelean?!!! Nu stii ca ardelenii sunt cei mai onesti oameni, fie ei unguri sau romani?
Pai, chiar cred ca nu e treaba voastra,cum cheltuieste becali banii lui.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.