Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Al-Okhdood - Al Hilal » SET încasat de Șumudică: a primit 3 goluri doar de la Benzema!
4
Imagini istorice la Milano! Cristi Chivu a purtat torța olimpică
8
Situație incredibilă pentru Leicester » Sancționată drastic, e aproape de retrogradarea în a treia divizie
0
Partenera lui Vinicius junior vine cu detalii din viața intimă: „Când merg la ginecolog, trebuie să mă consult cu medicul lui Real Madrid. Pentru orice unguent!”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
„L-am avertizat”. Omul de afaceri Dragoș Sprînceană rupe tăcerea, după ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Salariu de 6.000 de euro net pe lună, se caută șoferi de cisternă, inclusiv ...
Libertatea
In primul rand, niciodata, in nicio circumstanta nu ai dreptul sa te exprimi (atat de ) vulgar cu o femeie. Suntem, totusi, in secolul XXI, probabil, in Europa. Altfel, nici practic, reactia lui nu a rezolvat nimic, din contra. In final, prezenta presei la antrenamentul inainte de un meci de Liga Campionilor e permisa de UEFA, Steaua neavand niciun drept sa interzica punctual sau nu accesul presei. Toate circumstantele sunt impotriva lui. Asa cum observi, iti raspund civilizat, sper si logic. Nu te insult, te rog sa respecti atitudinea mea.
hai ca esti amuzant. explica-i teoriile tale unuia care vrea sa te bata in trafic sau alte situatii de genul asta. ce spui tu acolo e un vis. realitatea nu are nici o legatura cu asta. oamenii sunt niste animale. trebuie sa stii sa reactionezi in situatii limita nu sa stai tu sa explici ca ai evoluat si alte vrajeli d-astea. tu nu vezi ce se intampla in jurul tau? cati oameni mor in fiecare zi din cauza altor oameni? auzi, am evoluat :)))))))))) daca ai iphone sau google nu inseamna ca ai evoluat
Deci, dupa tine, in urma mai multor anunturi facute de crainicul stadionului soldate cu esec, jandarmii si politia ar trebuie sa ia la bataie galeria. Situatia este absolut identica cu cea a reporterilor. Asa cum ei au fost avizati sa paraseasca incinta stadionului, asa si galeria a fost avizata sa nu mai injure. Cum voi sunteti de acord ca ce a facut Stoica e bine, atunci nu aveti ce comenta cand jandarmii fac apel la forta. Aceeasi situatie, aceleasi principii.
i-a rugat de mai multe ori sa paraseasca zona aia. aia stii ce faceau in loc sa se care? filmau cu telefonu ei, desi nu aveau voie.
Pentru violenta verbala sau fizica NU EXISTA SCUZE. In nicio legislatie din nicio tara civilizata, chiar si in Romania, violenta de orice fel est interzisa. Ce propui tu acolo este legea talionului, ochi pentru ochi, dinte pentru dinte, adica o lege aparuta in codul lui Hamurabi, acum circa 4000 de ani!!! Eu spun ca am evoluat de atunci, nu?
Mimi skoika.
Marcel Raducanu sau Vivi Rachita ...
campania anti steaua continua..................
tu ai auzit de circumstante? de context? daca judeci asa ca robotu, mm stoica a injurat o reporterita de la pro tv, clar ca nimeni nu este de acord, dar daca iti mai pui niste intrebari, de ce? si-a cerut scuze? etc. parca nu mai e chiar asa
Tuturor astora care il ridica in slavi pe Stoica si il scot basma curata pentru ca, vezi domle', a fost provocat, va propun urmatorul scenariu: La un meci oarecare, galeria Stelei incepe sa strige injurii la adresa Federatiei si a lui Mitica Dragomir. Cu alte cuvinte provoaca cu totate ca stiu ca nu au dreptul. Dupa parerea multora dintre stelisti, ce masuri ar trebui sa ia observatorul jocului, de exemplu? Sa trimita jandarmii si sa bata galeria pana urineaza sange, nu? Situatiile sunt identice, insa nu puteti vedea lucrurile obiectiv. Daca Stoica era un domn, chema paza stadionului. Asa, infectul a dat cu pumnu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.