Alte știri din fotbal
Nana Boateng, prezentat la Petrolul Ploiești! Urmează atacantul
0
Încurcată de Petrolul, Dinamo umblă la „pușculiță”: „Suntem în discuții pentru apărare, mijloc și atac”
0
Zeljko Kopic l-a scos din lot: 99% pleacă de la Dinamo!
1
Șeful VAR a fost „reactivat” pe post de secund! » A avut mai multe meciuri în țările arabe decât în Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Ministrul de Externe maghiar, intervenție la două cluburi din Ungaria, ...
Libertatea
ce pacat ca Dinamu nu mai are pe BOrcea , mai o shampanie la arbitrii mai un BLAT asa mai castiga si Dinamu campionatul ! ! !
PCH nu a fost la meci,au fost interzisi cum bine se stia dinaintea meciului! Asa ca cei de la chiajna trebuie sa joace fara spectatori.Asa este corect daca nu esti retardat si sti ca galeria Dinamo nu a fost la meci chiar tu dand acel comunicat...nu ai cum sa vi dupa si sa zici ca galeria Dinamo a facut show la chiajna,pai care galerie ca ea nu a existat la acel meci,retardatilor!!! Cainii Rosii deghizatii=))))))))))))))
doar in deplasare
Galeria lui Dinamo mai are 1 meci suspendare?Adica cel cu Brasov sau e vorba de 2 deplasari si nu au voie la Botosani?
Bai fratilor, aici nu e vorba numai de Dinamo sau Stoican!Aici e vorba de o echipa romaneasca, de un public romanesc, de pe un stadion romanesc! Toti au fost provocati si sfidati gratuit de un golanas, care datorita etniei din care face parte, crede ca isi poate permite orice, pentru ca legile strimbe il apara! Pai de cind a ajuns minoritatea sa faca legea in lumea asta? Se va ajunge ca atmosfera de la un meci sa fie ca la teatru sau opera! Toata lumea mucles, ciocul inchis si aplauze permise numai la gol si la semnul arbitrului! Ce se intimpla in fotbalul actual, este doar preludiul la "noua ordine" care ne asteapta pe toti daca nu ne trezim! Desteapta-te romane, desteapta-te OMUL
Daca acel cartonas rosu este incontersabil, atunci da, I.K. a arbitrat fara cusur; nu mai pun la socoteala puzderia de faulturi nesanctionate impotriva lui Dinamo. Dar cum se face ca acest partar elimina cate un dinamovist cu fiecare ocazie?
Dinamo nu a avut galerie organizata,nici rezervare de bilete. Cine a vrut,s-a dus la meci. Nu scrie pe fruntea unui suporter care scandeaza "Afara cu ungurii din tara" ca este dinamovist ! Din contra cei de la Chiajna aveau obligatia,ca organizatori sa supravegheze suporterii-ca galeria lui Dinamo a fost interzisa-, sa aiba atutudine,sa verifice ,sa descopere identitatea celor care scandau,sa-i amendeze,sa-i scoata din stadion. Nu au facut-o ,dar vina e a lor si o judecata dreapta ar trebui sa le suspende terenul,celor de la Chiajna.
Cate meciuri ai tu arbitrate in Liga 1,2,3 sau in cupe europene?Daca raspunsul tau e zero expertiza ta e de sters la fund ,nu valoreaza nimic!
eu nu inteleg de ce nu este recuzat? il trimiteti pe kovacs sa arbitreze, jucati voi, federatia! chiar si cu riscul de a pierde 3 puncte! acest individ nu poate imparti dreptatea fiind un narcisist. afara, cu ungurii din tara!
Corect. Asa vad si eu solutia: sa fie recuzat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.