Comentarii (9)
zecs93
zecs93  •  13 Ianuarie 2017, 00:15

ce titlu nemernic, va dati inca odata arama *** de pe fata, ziceti doar ca Steaua la vrut, iar in articol mentionati mic ca si Dinamo la dorit, eu consider ca la dorit mai mult Dinamo, ba chiar cand erau borcea,turcu sau dus la medias sa-l transfere dar horoba la accea vreme nu la lasat la Dinamo !!! ***, nu de alta dar apropo, ati mentionat si raposata Steaua care va fi in liga 5, ma mir sa vina eric in liga 5 a lui lacatus !!!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

galacticsteaua
galacticsteaua  •  12 Ianuarie 2017, 22:06

Trebuie sa fi orb sa nu vezi ca Eric e mai fotbalist ca tot ce are Steaua la mijloc la ora actuala..Eric ar fi jucatorul de pasa decisiva...foarte foarte bun..

daniel_daniel00
daniel_daniel00  •  12 Ianuarie 2017, 21:08
Postat de dinamo_fan pe 12 Ianuarie 2017, 20:51

gigi are bani de eric, il transfera la TV in fiecare pauza competitionala de cand e in liga 1 :))

Tocmai a adus un jucator pe 2 milioane si n-are bani de unul care are la Medias maxim 5.000 pe luna la Medias?

blatistu49
blatistu49  •  12 Ianuarie 2017, 21:01

toti vreaula STAR in liga a5 a jucati cu Maciuca si Popendesti bkatistilor hua blatistiii

ortega
ortega  •  12 Ianuarie 2017, 20:54

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

dinamo_fan
dinamo_fan  •  12 Ianuarie 2017, 20:51
Postat de panzer_lehr pe 12 Ianuarie 2017, 20:45

Fc negoita nu are bani pt Eric . Stiu , strugurii sunt acrii amaratilor .

gigi are bani de eric, il transfera la TV in fiecare pauza competitionala de cand e in liga 1 :))

calinescu_
calinescu_  •  12 Ianuarie 2017, 20:45

ARE 3 CLASE PESTE BUDESCU ....!!!! CINE IL IA PE ERIK FACE O AFACERE DE EXCEPTIE ....!!!!

panzer_lehr
panzer_lehr  •  12 Ianuarie 2017, 20:45
Postat de zizu pe 12 Ianuarie 2017, 20:40

mereu a vorbit de dinamo la misto....sa mearga la fc star

Fc negoita nu are bani pt Eric . Stiu , strugurii sunt acrii amaratilor .

zizu
zizu  •  12 Ianuarie 2017, 20:40

mereu a vorbit de dinamo la misto....sa mearga la fc star

Comentează