Alte știri din fotbal
Avem TOATE notele informative scrise pentru Securitate de Dan Șucu, alias „Mircea Crișan”: „Sar în evidență dinții săi de aur” + Cum îl turna pe atașatul militar SUA
0
Dan Petrescu, despre fostul rival: „Cel mai bun antrenor posibil”
0
În plină degringoladă financiară, CFR Cluj s-a înțeles cu un veteran din Superliga
0
Soția lui Juan Bauza l-a dat de gol: „Să sperăm că va juca acolo!”
2
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
5
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Benzina și motorina s-au scumpit la toate benzinăriile: carburanții sunt ...
Libertatea
Jurnalistă din Rusia, condamnată la 12 ani de colonie penală pentru ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Cei doi deputați care nu au votat noua Lege a Integrității, prin care ...
Libertatea
Nemec a fost cel mai slab alaturi de Cecareli. La primul gol al Viitorului, Nemec il scoate din ofside pe cel care centreaza in fata portii, apoi jucatorul care inscrie loveste mingea de langa Nemec.
Zi tu un fundas de la Dinamo care iese in evidenta... Voi vorbiti acum, pentru ca il copiati pe Balint, dar Ceccarelli e bun, a avut si el un meci slab, isi revine...
Negoiță a sacrificat sezonul acesta ca să plătească datoria la Badea. Mititelu a intrat în faliment pentru că nu a vândut când se apropia de incapacitate de plată.
eu nustiu ce a vrut sa faca nemec acolo, adica driblezi portaru si tragi fix in ultimu fundas, avea poarta gol goluta, trebuia sa-si puna hainele pe ea :)))
Ceccareli e un fundas mediocru lent, nu iese in evidenta cu nmk, iar la gol are o vina ca nu la dublat pe fl.coman acolo, la fel si nemec care e un stalp de telegraf, eu nu inteleg cum a jucat andone meciu asta , *** *** *** !!! Mai bine juca cu Hanca fundas dreapta, iar pe Bawab trebuia fortat din primu minut, de cand a intrat a avut cateva incursiuni si driblinguri interesante, merita titular in detrimentu unui nemec foarte foarte slab azi, cred ca cel mai prost meci al lui de cand e la Dinamo !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
balint are dreptate, italianul e slab. poate in urma cu 10 ani era bun, dar acum e in plus. jucator de serie C. dar nu e vina lui pentru aceasta infrangere. nemec ce are ? hanca? numai ei doi au ratat 3 mari ocazii, a lui nemec, la 1-0, absolut uriasa. hanca la fel, la 1-0 isi permite sa rateze de 2 ori din pozitii ideale din care se marcheaza. daca astia marcau, cecarelli trecea nebagat in seama.
Pe cine a adus Mutu până acum?
Mutu isi transfera toti *** lui la Dinamo. Toate rebuturile refuzate de altii le recicleaza Mutu la Dinamo. De cand a venit el numai rebuturi care nu mai joaca pe nicaieri a adus. Nu sunt bani, dar sunt destui jucatori liberi, nacar tineri daca nu cu carte de vizita. Andone raspunde de rezultate in baza trandferurilor "realizate " de "Brilusnt" ul lui peste.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** in alta parte,***,nu discut *** de doi bani ca tine.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nici Marici nu-i mai breaz. Cred ca-i cel mai slab fotbalist croat pe care l-am vazut vreodata. Stie si Andone asta, de aia tot a insistat sa-i fie adus fundas central de picior stang, adica pe postul croatului.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.