Alte știri din fotbal
Gigi Becali a izbucnit în direct: „Pentru asta, Rapid nu va lua titlul niciodată! Dumnezeu va face dreptate”
2
A semnat și poate debuta vineri la Dinamo » Ce spune Andrei Nicolescu despre transferuri
0
Culise incredibile de la CCA în mazilirea lui Alexandru Deaconu: „Hațegan e zeflemitor, cu aere de superioritate”
4
FCSB plătea 100.000 de euro pe el în 2020, incredibil cu cine a semnat acum: „Tânăr, puternic și determinat”
0
Știri din fotbal internațional
UEFA a delegat arbitrul pentru FCSB - Fenerbahce » A acordat două cartonașe roșii și 7 galbene la ultimul meci
0
Adversara lui FCSB și-a schimbat antrenorul! » Fostul apărător, multiplu campion în Serie A, a semnat
0
Cassano intervine în sprijinul lui Chivu: „Înnebunesc de-a dreptul când îi aud!” » Ce transfer recomandă la Inter
1
Fostul președinte FIFA cere boicotarea Campionatului Mondial: „Evitați călătoria în Statele Unite!”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Hubert Thuma își intensifică criticile la adresa lui Bolojan și scoate un ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Sute de români sunt deportați din Germania: „Le-am tăiat ajutoarele ...
Libertatea
Fara cuvinte. Doar bani, atat. dinamo = WC
Ar fi bine sa ajungem acolo, pentru ca vin niste bani importanti, si Dinamo are nevoie de bani ca de aer, dar logic ca nu am vrea sa ne facem de ras,oricum , mai e mult pana acolo, o echipa puternica nu se construieste intr-un sezon.
Las' ca participa steaua in grupe. Vai si amar. Da' nu conteaza. Ciobanul face bani, MM bate suporteri, Reghe este ajutat de arbitri. Totul e OK. dinamo = WC
strugurii sunt acriComentariul tău...
Nu vine niciodata la dinamo. dinamo = WC
decat asemenea participari, mai bine lipsa! sa rada toata planeta (si nu numai) de tontogoluri!
Performanţa slabă a Stelei din acest sezon al Ligii Campionilor continuă nota în care clubul din Ghencea a obişnuit să se prezinte în această competiţie. De la trecerea la actualul format şi până la startul acestui sezon, Steaua participase de şase ori în faza grupelor, fază în care a reuşit o medie de numai 3,8 puncte pe participare. Roş-albaştrii au jucat până în acest an de 36 de ori în faza grupelor, acolo unde au obţinut numai patru victorii şi 11 egaluri. Restul, 21 de partide, au fost înfrângeri. Contraperformanţa o plasează pe Steaua pe ultimul loc în toată Europa dacă luăm în calcul rezultatele cluburilor „mari”, cu minimum cinci participări în grupele Ligii.
1m pt care liga? aaaaaa pt mentinerea in liga 1.:))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.