Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
„Rușine istorică, am fost furați!” » Beșiktaș tună după scandalul din minutul 90: „Vlahovic tras de guler, Trossard pălmuit!”
0
Luis Enrique, cucerit la debutul lui Ferran Torres pentru PSG: „Nu a jucat rău, nu-i așa?”
0
Rareș Ilie, primul gol pentru noua echipă » Debut cu victorie în Serie B
0
Ucrainenii au făcut anunțul: „Blănuță s-a întors în România și este forțat să-și caute echipă”
0
Lifestyle
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
8
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
O iarnă ploioasă nu mai salvează Europa de secetă vara: fenomenul care ...
Libertatea
La cine se gândesc japonezii când aud de România și de ce a renunțat ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
O româncă de 19 ani din Marea Britanie, campioană mondială la taekwondo, a ...
Libertatea
=)))))))))))))))))))) Fantastic, in ce hal schelălăie retrogradații =)))))))))
Mai penibili ca tine si prietenii tai ran-dumb si porst10... votanti AUR, absolventi de fara frecventa, sustinatori ai echipei prostimii, facicespunebekali.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mă confuzi domnu. Eu sunt dinamovist. Fac și eu haz de necaz, ca tot 1-1 e scorul final. Degeaba ne mai enervăm pe aici, nimic nu se mai schimbă.
Comentarii de specialiști din Studiou. " Pare că a împins, pare că a tras". Măi oameni buni, cu pare nu se pune. A împins sau a tras, spune corect. Sincer, aveți simțul penibilului?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Se pare că fluierase arbitrul înainte să tragă Coman, deci gol anulat. Daca era antiFCSB putea să-i dea și galben, că a tras după fluierul arbitrului :))). Că tot suntem la un meci al lui Dinamo, ei au pierdut o calificare în primăvara europeană pe o faza asemănătoare la un meci cu Marseille:gol Chihaia la o secunda după ce fluierase arbitrul finalul, dinamoviștii îți vor spune că a fluierat când mingea era în aer.
Uite de aia dau faliment aia de la Orange si alde panduru, zotta sau mm raman someri, fiindca au numai incompetenti in studio. Cum sa dai penalty la simularea aia!? Avem cei mai penibi arbitri din lume si cei mai prosti specialisti prin studiouri tv.
A câta oară feșnic și Radu Petrescu își bat joc de Dinamo!??.... Au stat 15 min. Doar, doar or găsi ceva, ceva de care sa se agate pentru că aveau sarcina precisă: sa piardă Dinamo! Faultul care a precedat centrarea a fost inexistent! Feșnic i-a împins pe petrolul spre careul lui Dinamo! Se fură că în codru! Numai pentru unii .Uma, pentru alții ciumă! Ți se face scârbă de tot!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.