Alte știri din fotbal
Doi oameni lăudați de antrenorul Oțelului: „Foarte buni!”
0
La 28 de ani așteaptă prima convocare la națională: „Încă visez la asta”
0
Răstunare de situație! Erau la un pas la plecare de la CFR Cluj, dar Șumudică i-a salvat
0
Bogdan Andone, nemulțumit de situația de la Argeș: „I-am spus mereu lui Dani Coman”
0
Știri din fotbal internațional
Italienii l-au SPULBERAT pe Radu Drăgușin: „A dormit complet, cel mai slab!” » Nota primită de român
1
Carragher: „Cea mai proastă campanie de transferuri din istoria Premier League”
0
Seară neagră pentru Radu Drăgușin » AS Roma a spulberat-o pe Fiorentina, hattrick Malen într-un meci de coșmar pentru român
9
Bologna - Lazio, decis de un gol marcat în minutul 59
0
Lifestyle
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
9
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Comisia Europeană propune creșterea CASS la pensii ca soluție pentru ...
Libertatea
Cum își răcoreau grecii casele acum 2.000 de ani, fără aer condiționat. ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cod galben de furtuni severe, grindină și vijelii. Lista localităților ...
Libertatea
o sa scapati voi de becali cand o juca dinamo in champions league! :))
N-aveti voi norocul sa scapati de becal. O sa ceara un pret fantasmagoric, de o sa-si ia ala talpasita imediat. Mai antart behaia ceva de vreo 100 milioane de Euro, mai tineti minte?
aceasta stire este creata de gsp pentru a crea manifestari la adresa lui gigi becali in timpul meciului cu vasluiul...este o manipulare ordinara a presei care vrea sa creeze tensiunea la meciul de diseara.. suporteri stelisti nu va lasati atrasi in cursa.. veniti la stadion sa incurajam steaua nu sa-l injuram pe becali..steaua are nevoie de victorie si de stelisti adevarati. steaua-vaslui 2-0 (kapetanos si toja)
nu-i mai trebe israelianului, a aflat ca va fi retrogradata !
CONSTRUIESC O BISERICA DACA SCAPAM DE CIOBAN !!!!
daca-l ia vre-un israelian, devine tinta arabilor, inca un dusman pt steaua ! :)))
Doamne ajuta sa se intampla treaba asta, dar nu prea cred... Afara cu berbecu oligofren din Templul fotbalului!!! Forza Steaua!
Doamne ajuta sa il convinga pe cioban!!
Am cautat pe Google numele acestui investitor si apar doar 4 rezultate pentru acest nume, poate nici nu e vb de aceasta persoana. Va rog, nu ma dezamagiti, dati un alt articol peste 2 ore prin care sa spuneti ca Becali a refuzat. Gainarilor!
Eu cred ca este vrajeala ca sa destabilizeze Steaua si mai mult. De unde si pana unde sa apara jidanul asta din neant si nestiut de nimeni. Parerea mea este ca diseara fiind meciul cu Vasluiuil au aruncat stirea asta ca suporterii sa-l huiduie si mai mult pe Becali (in speranta vaga ca altcineva este gata de preluarea echipei) si in felul asta sa-i faca rau echipei. Pana nu vad ceva oficial eu nu-i cred pe mincinosii gazetei. Hai Steaua
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.