Alte știri din fotbal
Culise incredibile de la CCA în mazilierea lui Alexandru Deaconu: „Hațegan e zeflemitor, cu aere de superioritate”
0
FCSB plătea 100.000 de euro pe el în 2020, incredibil cu cine a semnat acum: „Tânăr, puternic și determinat”
0
Război total între jucătorii de la FCSB și suporteri » Membrii Peluzei Nord au vrut să le vandalizeze mașinile: „Poate credeți că sunteți vedete. Prea multă aroganță”
0
MM Stoica, atac fără precedent la adresa unui fost conducător din Superliga: „Am mai văzut șmecheriți din ăștia”
0
Știri din fotbal internațional
Revine! Edoardo Bove și-a găsit echipă: „Iubesc provocările” » A primit mesaje și de la Christian Eriksen
0
Sărbătoare la echipa lui Reghecampf pe „stil românesc” » Conducătorul a aruncat cu bani în vestiar
0
Un fost jucător l-a făcut praf pe Antonio Conte: „Avea mereu o față lungă... Probabil că nu făcea sex acasă!”
0
Răzvan Sava, OUT din lotul lui Udinese » Italienii îi anunță revenirea în România!
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Hubert Thuma își intensifică criticile la adresa lui Bolojan și scoate un ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Cele 3 cuvinte pe care doctorița găsită moartă în casă le-a scris în ...
Libertatea
Fraților, eu unul chiar nu va mai înțeleg!Spuneți toți ca Radaslavescu a jucat slab, pana la schimbare.Sunt de acord cu voi.Insa, înlocuitorul lui cum a jucat?Eu zic ca și mai slab.Nu cred ca merita copilul aceasta lecție.Lui Tavita, care joaca slab de un campionat, de ce nu i s-a dat aceasta lecție?Întreb și eu asa, ca să ma aflu în treaba.Oricum cred ca din Campionatul viitor, când nu va mai fi eligibil pentru U21, pe Tăvita îl vedem pe la Petrolul sau Hermastad, împrumut, dacă o tine tot asa
La Gigi nu vii daca vrei sa cresti ca fotbalist. Vii doar pt bani, omul are toane ca nevestele cand ramai cu baietii la bere. Ianis Stoica intra de pe banca si marca, Octavian a avut un super sezon si la prima fluctuatie e gonit pe banca. Nu stiu cum de a avut rabdare cu Man, ca era baiatul ala la un moment dat de nu avea curaj sa ia o actiune pe cont propriu, numai pase inapoi.
- Adrian Mutu: La Fiorentina, în 2004, a fost schimbat după doar 23 de minute de joc, în meciul cu Udinese. - Ciprian Marica: La Schalke 04, în 2012, a fost schimbat după 30 de minute în meciul cu Borussia Dortmund. - Alexandru Chipciu: La Anderlecht, în 2017, a fost schimbat după 45 de minute în meciul cu Genk. - Gabriel Torje (Dinamo Moscova, 2014): Schimbat după 16 minute în meciul cu Lokomotiv Moscova. - Dragoș Grigore (Sepsi Sfântu Gheorghe, 2020): Schimbat după 22 de minute în meciul cu FCSB. Motivul: Două greșeli grave care au dus la golurile adversarilor. - Andrei Burcă (CS Mioveni, 2021): Schimbat după 18 minute în meciul cu CFR Cluj. - Claudiu Keșerü (Ludogorets Razgrad, 2023): Schimbat după 15 minute în meciul cu CSKA Sofia. - Cristian Tănase (FCSB, 2015): Schimbat după 30 de minute în meciul cu Dinamo București. - Mihai Bordeianu (CFR Cluj, 2012): Schimbat după 25 de minute în meciul cu Steaua București. - Jose Mourinho l-a scos dupa 18 minute pe Renato Sanches, abia intrat la pauza in meciul cu Bologna. Sanches jucase ca o cizma. - Dan Petrescu l-a scos pe Alin Fica dupa 30 de secunde, in meciul cu Gaz Metan. - Victor Piturca l-a scos pe Luis Nitu dupa 19 minute, in meciul cu FCSB. - Daniel Isaila l-a scos pe Abdoul Karim Yoda dupa 25 minute, desi intrase la pauza, in meciul cu U Cluj. Abdoul Karim Yoda jucase ca o cizma. - Jorge Costa l-a scos pe Ovidiu Horsia dupa 27 minute, in meciul cu Gaz Metan. Cu toate astea Becali este un tiran si isi b
Eu i-as interzice ciobarlanului sa mai intre in emisiuni! Stima pentru Lacatus si Balint ca nici nu-i pronunta numele! De la Naum ce prertentii sa ai?
Cat de nostim mi se pare comentariul. Cumva faptul ca o echipa are un meci prost arata ca si caz unic "valoarea". "Valoarea" e data de rezultate si constanta...ma intreb pe ce loc e echipa asta. Oare ce spune despre calitatea "oamenilor de forbal" din campionatul romanesc dacă în mod constant ii bate sau ii tune in șah un "cioban" "fără scoala de antrenori"?
Și "valoarea" ta de nevertebrata se vede din acest comentariu.Uita-te la CLASAMENT și jeleste cu decență și,mai ales,nu nevmai plictisi cu nimicniciile postate...!!!...
asta e ca aia cu "de cate ori stranuta doi in acelasi timp, a mai murit un drac!" cam tot atata legatura are fsn asta a voastra cu Steaua, cat are stranutul cu diavolul!
A injurat un copil de mingi?! La 19 ani ai lui?! Pfoalei. Ar trebui exclus din fotbal pentru asta. Sau trimis in divizia C si platit in legume.
Cand injuri un copil de mingi nu mai ai ce cauta pe teren... sa se duca la dat cu mopul... atat poate...
Cand cfr baga jucatori u21 titulari si ii schimba dupa 1 minut mai erai asa afectat? Ca nu te-am vazut sa lupti cu dictatura atunci. Se vede clar ca baiatul nu poate acum la nivelul asta, trebuie sa creasca undeva unde poate sa joace des si fara sa isi incurce echipa. Au vrut sa-l dea imprumut, el nu a vrut. Sa fie sanatos. Nici nu trebuia sa se inceapa cu el.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.