FOTBAL  »  Superliga  »  TRANSFER

Un stelist ar putea prinde transferul vieţii în această iarnă! E dorit de una dintre echipele uriaşe din Vest: "Da, au existat discuţii"

Articol de GSP - Publicat sambata, 13 decembrie 2014 00:00 / Actualizat sambata, 13 decembrie 2014 10:00

Steaua poate pierde mai mulţi jucători după ratarea calificării în primăvara europeană. Printre aceştia se numără şi Giedrius Arlauskis, care intră din ianuarie în ultimele 6 luni de contract. 
Leonid Istrati recunoaşte că de serviciile goalkeeperului stelist s-au interesat şi englezii de la Liverpool, însă deocamdată nu este nimic stabilit.

"Au existat ceva discuţii cu Liverpool, dar nu vă pot spune mai multe. Totuşi, să nu uităm că Steaua este aproape campioană şi va cocheta din nou cu Liga Campionilor.

Dacă vine o ofertă de peste hotare, Steaua este prima care va afla şi vedem cum facem ca totul să fie de comun acord”, a declarat Leonid Istrati, impresarul lui Arlauskis, la Look TV.

Citește și:
După Dinamo, și FCSB își „schimbă” sigla din viitorul sezon » Cum va arăta
Superliga
După Dinamo, și FCSB își „schimbă” sigla din viitorul sezon » Cum va arăta
A murit celebrul fotbalist al lui Inter, Italia plânge pentru legendarul număr zece
Campionate
A murit celebrul fotbalist al lui Inter, Italia plânge pentru legendarul număr zece
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
Stiri extrasport
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
Campionate
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
EXCLUSIV Gică Popescu vinde un centru comercial gigantului britanic M Core
Profit.ro
EXCLUSIV Gică Popescu vinde un centru comercial gigantului britanic M Core
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Ai o informație care poate deveni subiectul unui articol? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

Premieră după 2002! Chinezul Wu Yize devine campion mondial, după ce l-a învins în frame decisiv pe Shaun Murphy!

Costel Gâlcă, întrebat despre demisie după Rapid - CFR: „Normal să fie frustrați. Vom vedea”


Comentarii (6)
soriniz
soriniz  •  13 Decembrie 2014, 20:29

Una din echipele usriase din vest. Sa fie vorba de Aalborg?

microbuzulbotosani
microbuzulbotosani  •  13 Decembrie 2014, 14:55

steaua trebuie sa vanda toti jucatorii care au oferte pentru ca sa nu ajunga in situatia echipei rapid.

submarina
submarina  •  13 Decembrie 2014, 13:22

Леня, хорош лапшу науши вешать, чувак:) Arla va mai ramane un an la Steaua pentru a juca in grupele UCL. Sportivul e inca f tanar pentru a se grabi sa joace pe undeva prin rusia, turcia, grecia sa. Doar Steaua ii datoreaza forma buna pe care o are portarul in prezent. In rusia si-au batut joc de el, tinandu-l patru ani pe banca...

Vezi toate comentariile (6)
Comentează