Alte știri din fotbal
Marius Baciu: „Franţa este o echipă care se apropie de ceea ce încercăm şi noi să jucăm”
0
În plin scandal de pariuri, Damjan Djokovic a evoluat azi pentru CFR Cluj
1
Surpriză: Emmanuel Yeboah a semnat în Superliga, la 3 ani după despărțirea de CFR Cluj
0
Eddy Gnahore și-a modificat mesajul de adio pentru Dinamo! Ce a șters francezul
7
Știri din fotbal internațional
Elveția - Columbia, ultimul meci din optimile Campionatului Mondial
0
Selecționerul Egiptului lansează acuzații grave: „Voi spune ce cred, indiferent de consecințe”
0
Ce a spus Filipe Coelho, înaintea debutului Universității Craiova în Liga Campionilor
0
Nu Messi! Adrian Iencsi, verdict surprinzător după Argentina - Egipt: „El a fost omul meciului”
1
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
27
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Ucraina are o fereastră de 6-9 luni pentru a recupera teritoriile ocupate. ...
Libertatea
Panică la marginea Capitalei: urs de 500 de kg văzut în Pădurea Snagov. ...
Adevărul
Arenă unică în România! Un bloc de locuințe este chiar în spatele Tribunei ...
GSP SPECIAL
Orașul care se scufundă. Raportul cercetătorilor de la Institutul de Fizică ...
Libertatea
sanchi , tu nu ești oltean .
s-au facut blaturi, nu prea se mai fac. dar englezul e penibil, el n-a avut nici o valoare in Anglia si inca crede ca Liga 1 e de valoarea Estoniei! si Yssouf Kone s-a suparat si a declarat lucruri neadevarate dupa ce l-a pus pe liber CFR Cluj, dar Kone nici in Norvegia nu mai da goluri. asta dupa ce a incasat salariu triplu fata de cat are in Norvegia acuma la Valerenga... atunci avea 400 de mii, acum are 120 de mii!
intradevar ii suspect faptul ca dupa atatia ani s-a trezit si asta sa vb , insa tinand cont ca in perioada aia , 2000 toata liga 1 era o adevarata cooperativa ......poate zice si asta un adevar , dar eu raman la parerea ca ai nostrii is lucrau antrenorul ....si tipul nu intelegea ce se intampla :)))
articolul asta se bazeaza pe un interviu inventat si a aparut o data cu disparitia completa a articolului cu Copos in momentul in care mai multi dintre noi rapidisti dinamovisti si stelisti am banuit ca unul din staful gsp posteaza mii de comentarii multe atatatoare pentru a marii ratingul aceste pagini
saracu' :)) nu era vb de un blat , jucatorii isi lucrau propriul antrenor ....rednic .....ceva normal la noi in ultimii ani , acesta fiind demis ulterior si redenumit in functie la presunea fanilor
Englezul nu minte ...gainarul sef a vandut campionatul ciobanului puscarias
Super jucatorul britanic care nu a fost in stare nici in Romania sa arate ceva fotbal. Ziaristi de cacat, cred ca nici macar nu ati luat interviurile astea, nici lui Habibou, nici lu asta. Dobitocilor!!!!!
asta o stiu de la un jucator de la gloria buzau, nu de la ziaristi oricum nu mai conta deloc meciul ala, in acelasi timp era blat si la u cluj - cfr :))
Englezul asta e penibil , pai daca te cheama sa dai probe mergi pe banii tai nu pe ai clubului ... orice roman merge la un interviu pe banii lui nu pe al firmei , daca iei interviul ramai daca nu mars acasa ...
frate la meciul cu bistrita nu a fost blat sa fim seriosi danciulescu a avut penalty la 2-1 pt bistrita ratat luchin a dat din 6 m si a scos dolha miraculos daca e blat se joaca la misto fara ocazii de poarta fara implicare fara angajament la misto cum sa faci blat cand ala are ocazii de singur cu portarul daca iti imaginezi ca blaturile se fac in stil de niro ca in minutul cu tare ala da cu capul in stanga ca stie ca se arunca portarul in stanga inseamna ca suntem nebuni cu totii
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.