Alte știri din fotbal
Steaua - Corvinul, ultimul meci al etapei #6 din play-off-ul Ligii 2 » Putem afla prima promovată în Superliga
0
Cristiano Bergodi înaintea Derby-ului de Cluj: „O parte din inima mea e acolo!”. De ce preferă duelul total cu Craiova decât cu Dinamo
0
FC Botoșani - Oțelul » Duel la limită în play-out. Echipele probabile
0
Gigi Becali a anunțat primul jucător care semnează pentru sezonul viitor
0
Știri din fotbal internațional
Și tu, Mbappe? A cerut schimbare în egalul cu Betis » Primul verdict al medicilor + Real Madrid acuză arbitrajul
0
Cristi Chivu amână petrecerea de titlu » Scor-fluviu în Napoli - Cremonese: cum arată acum clasamentul
0
Remiză pentru Real Madrid » „Galacticii” se încurcă în cursa pentru titlu după deplasarea la Betis
3
Nottingham a zdrobit-o pe Sunderland în 45 de minute! Pentru Drăgușin devine clar: bătălie în doi pentru salvare
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Atac intens al Rusiei în Ucraina: „Suflul s-a simțit în Galați, mi-au ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
George Simion continuă să-l atace pe Nicușor Dan după ce a fost reclamat la ...
Libertatea
D-le Dinu esti prost sau te prefaci ??? unde ai vazut daca schinider daca nu semneaza e trimis la juniori ?! ?! ?! e prosst Matel daca accepta ! ! ! e liber D-le Dinu NU SCLAV ! ! ! sa se duca la TASS si v-a obtine eliberarea de sclavie ! ! ! ! e absurd ! ! ! !
mai e mult pana la sfaristul lumii. si nu depinde de alp[in, in nici un caz,.)
.) ce aveti mah.. nu va place mondialul ?
ai tu ceva dreptate in ceea ce spui, doar ca accidentarea lui Matel nu a fost in vreun club sau in vacanta nu? S-a accidentat la antrenament sau la meciurile Astrei. Atata timp cat el se antreneaza si da totul pentru echipa nu vad de ce nu ar juca. Asta este parerea mea. Nu imi place sa o spun dar steaua a dat dovada ca sunt profesionisti.
bai sa fie .. ce conectat e vama la fotbalul din afara. TREZESTE-TE BAI COMUNISTULE! peste tot agentii jucatorilor iau comision de la cluburi! cauta pe "goagăl" (in cazul in care stii ce'i aia si cum se foloseste!) cred ca ce vrea limbincuristul sa zica este ca doar in romania cluburile incearca sa faca manarii si sa sara peste agenti ca sa scuteasca banii. uitati'va peste tot. un jucator cand semneaza prelungirea contractului o face cu un salariu mai mare si cu o noua "prima" (de prelungire de data asta, in loc de instalare). vrei sa'l tii? plusezi! daca nu, e normal sa vrea sa se duca in alta parte! la fiecare prelungire platesti si la jucator, si la impresar. PUNCT! a
Vama mai intai sa respecte contractele pe care le semneaza,dupa care sa comenteze...
Nu pot sa cred ca asist la acest moment istoric: un lucru oarecum pozitiv spus de alpin despre Steaua :))))! Pt mine, e clar: vine sfarsitul lumii!
vezi bine ca nu sunt fan nici astra nici steaua. dar faci o comparatie gresita in cea ce priveste pe tatarusanu cu matel. acesta din urma a fost accidentat si astra nu l-a putut folosi, tatarusanu a aparat si a facut-o chiar bine, matel fiind accidentat si-a primit banii, tatarusanu a muncit pt bani, si ia si meritat. iar in cea ce prveste clubul, ei pot renunta oricand la un jucator, poate sa-l treaca la echipa doua, poate sa-l excluda din lot, ei au platit pt el si pot proceda cum cred ei de cuvinta.nu e sclav , pt ca sclavul munceste pt mancare si cazare, or in cazul fotbalistilor nu cred ca putem sa spunem ca joaca pt mancare, sa fim seriosi si sa nu isterizam acuma
Dinu Gheorghe a bagat Rapidul in insolventa! Pun pariu ca Astra va intra in insolventa.
Numai in Romania vezi asa ceva, ca un jucator foarte bun, titular, de Nationala sa fie nenorocit de un club pentru ca nu vrea sa prelungeasca. Ok nene, ii aduci inlocuitor, treptat il scoti din echipa.... dar nu e sclav, daca nu vrea nu vrea!!! Cati jucatori asa la final de contract au jucat la Barcelona, Real Madrid??? Dar cu un club condus de comunisti securisti ce naiba sa te astepti???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.