Alte știri din fotbal
FC Argeș și-a depus dosarul pentru Europa » Iată stadionul pe care ar juca în preliminarii, dacă sezonul de vis continuă!
2
Giovanni Becali și culisele uluitoare ale transferului de 3 milioane $: „Deschide și aruncă banii pe geam, în vânt!”
4
Coșmar cu repetiție! Camp Nou este tărâmul umilințelor pentru antrenorii englezi
0
Nicolescu a vorbit degeaba! Dinamo anunță că merge la UEFA
12
Știri din fotbal internațional
Notele primite de Radu Drăgușin, folosit fundaș dreapta în Tottenham - Atletico Madrid: „A ieșit în evidență ca un deget amorțit”
0
„Sferturi” de vis în Liga Campionilor » „Optimile” s-au încheiat fabulos: aproape 6 goluri pe meci!
16
„Anfield” ca în vremurile bune: Liverpool a năucit-o pe Galatasaray după pauză. Urmează „dubla” cu PSG
1
Florinel Coman, învins de penultima clasată
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
9
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
3
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
Taxa pe apă care va scumpi pastilele: Simona Cocoș avertizează că românii ...
Libertatea
„Judecați-l ca pe un criminal de război”. Un loialist al regimului lui ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
China forjează un material de 10 ori mai puternic decât oțelul: un cablu de ...
Libertatea
ba baiatule ca vad ca iti place forma asta de adresare, jucatorul francez era golgeterul echipei cu 13 goluri, dar italianul ala e muci )))))))))) si crede-ma, m-am documentat!
nila cu tatu vor fi revelatia ucl
Si acum sa ne lamureasca userul "uefa" cat de prost era acest jucator si cat de bine este ca acesta nu a venit la Steaua(dupa ce il laudase atat de mult in ultimele zile).
eu eram fanul lui alberto tomba si hermann maier - "herminatorul" )))))))))
sper sa pice si transferulm lui pierdevari ala, dar nu cred. cine sa vrea sa-l tina cadn el n-are valoare...
nu se poateee ! pacat... yohan cruif de la riviera era un skior bun.. pardon, un atacant foarte bun ! ma scuzati... eram cu okii la pozika din antet, iar acolo ninge ca in h.c. andersen..)))
Mi se parea oricum ciudat sa-si vanda golgeterul pe doar 150-200 mii de euro, Le Havre e una dintre echipele de traditie ale Frantei si ar trebui, in mod normal, sa atace promovarea. Oricum, "felicitari" lui MM, din cei 3 atacanti despre care se vorbea, el il aduce pe cel mai slab.
Puteam sa bag mana in foc ca asa se va intampla.Maine vom afla ca nici italianul nu vine.
Mirnyi/ Tecau 2 7 6 4 2 4 Dodig / Melo 3 6 2 6 6 6
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.