Alte știri din fotbal
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Pariul lui Nicolescu la Dinamo: „Un câștig!” + Ce se întâmplă cu George Pușcaș la baraj
1
Știri din fotbal internațional
Barcelona încheie cu eșec sezonul » Lewandowski, gol la ultimul meci pentru catalani
0
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
1
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
da , nu te contrazic bicfalvi e praf, cu ce e mai bun seto ca el? Doamne fereste! astia isi bat joc de voi si voi dormiti! Bicfalvi e peste seto, macar are experienta meciurilor europene dar ma rog am zis ca ambii sunt slabi voi multumiti`va cu cel mai slab dintre cei doi ca asa e frumos:))
Poate Eric ala de la Gaz Metan, ca Bicfalvi e cam praf. Cred ca a dat un gol in toata cariera in Liga 1, asta macar a dat cateva si nu e chiar rau.
Nu ,nici nu poate fi vorba de una calda si una rece.....aici avem o singura varianta doua calde...Bicfalvi nu are ce cauta la dinamo este cu mult sub nivelul celor care sunt pe postul lui!!!
eu vad doar doua reci, dar dintre cei doi eric cat de mototl e el tot e peste seto ala, oricum astea da intariri!:)))))
Corect!Daca mai vine si Seto,mai trebuie doar sa-i reglam "bibilica" lui Pulhac si sa fie constient ca doar daca face jocuri mari, nu declaratii, va putea pleca in strainatate, si nu vom avea probleme in retur.Ne-am completat lotul.
asa e.
Idem. Hai Seto la Dinamo!
Pai,eu vad doar doua calde:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.