Alte știri din fotbal
Marius Croitoru l-a făcut praf după eșecul cu FCSB: „Incredibil! Nu ai cum să ne prostești!”
0
Panduru și Pintilii, uluiți după FCSB - Botoșani: „De clasă. Ăsta e el”
0
Tavi Popescu s-a întors » Gol senzațional în FCSB - Botoșani
1
Cum au fost surprinși Bîrligea și Antonia în timp ce FCSB se chinuia cu Botoșani
0
Știri din fotbal internațional
Echipa care câștiga La Liga acum 26 de ani a promovat din nou în primul eșalon!
0
Surpriza sezonului în Europa?! Echipa din Liga 2 a câștigat Cupa și merge în Europa League
0
Pep Guardiola, în lacrimi la despărțirea de Manchester City, sub privirile tatălui său: „De ce mă iubiți atât de mult?”
0
Roberto De Zerbi a cerut transferuri după ce a salvat Tottenham de la retrogradare: „Trebuie să construim o echipă top, top, top”
0
Lifestyle
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
2
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
7
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
De ce nu scad prețurile locuințelor deși România traversează o criză ...
Libertatea
Noi dezvăluiri despre viața ascunsă a cuplului Macron. Brigitte Macron, ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan, contestat din interiorul PNL la aniversarea liberalilor: „Un ...
Libertatea
”Mai mult, se pare că Bokila a vizitat deja...” - - - E clar! Băieților LI SE ”PARE”! Știre, nu glumă...
paai in 2006 nu i-am scos in playoff pt CL si ne-am calificat in grupe? (pentru dinamovisti asta e ceva ce voi nu stiti cum se face haha) cred ca si anu asta Steaua ar elimina pe Standard...cu Ajax e mai greu :))
LA MULTI ANI STRAMBULE ....!!!! DACA REDNIC SPUNE CA IL VREA PE BOKILA SA FITI SIGURI CA EL DE FAPT IL TRANSFERA PE HAMZA SAU PE PRINTZ .....!!!!
Bai,Pavele,nu aveti de gand nici anul acesta,sa va potoliti cu timpeniile? "Surse autorizate"si cu asta nu ai nici-o raspundere.Esti jalnic,ca aproape toti colegii tai.Daca nu ai ce scrie,du-te-n munti si urla cit vrei.
X
Bucură-te, n-o să te țină mult.
în articol scrie că a venit Rednic să-l ia pe Bokila, avem două echipe în primăvară, munca unora, bucuria altora, dacă-ți aduci aminte de fotografia lui Miti:))
slabi ,dar pentru campionatul romanesc buni si valoric la fel sau peste media celor buni de la dinamo rapid si altii. tu,probabil fiind un frustrat prost pt care steaua e scopul vietii ,e preocuparea ta principala sa te uiti la petardele stelei.eu prefer sa ma bucur ca avem un chipciu,un iancu,chiriches ,ca suntem in primavara europeana si jucam frumos si echipa arata potential ca-ti place sau nu. nu ma bucur ca voi vedeti europa la tv si sunteti in faliment si acumulati frustrari care va fac de ras pe gsp,dar ma bucur si ca petardele de la noi ar fi titulari incontestabili la voi .dar nu ma preocupa sa mai aduc petarde la steaua.au nevoie rapid si dinamo de intariri..si...acolo e locu lo
Camionatul nostru e unul slab valoric ! Daca avem acum doua echipe in primavara europeana, asta nu inseamna ca putem sa negam evidentele!! Bokila are valoarea pe care o are, la fel Hamza... un jucator foarte bun pentru campionatul nostru, dar care nu intereseaza pe nimeni...
La nivelul Stelei, pozarului, doar că i-a făcut Reghe mari și pe transfermarifas, gsp , stelari))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.