Alte știri din fotbal
Planul de salvare pentru a scoate România din subsolul UEFA? „Asta trebuie să facem! Am construit vitrine, dar n-avem fabricile!”
0
Ultimele vești despre starea de sănătate a lui George Pușcaș: „Atunci cred că va fi disponibil”
0
Galeria lui U Cluj anunță invazia Craiovei: „Ne-a revenit vocea după finala Cupei” + „Așteptăm un arbitraj imparțial”
0
„Nu îi duc lipsa!” » Fostul jucător de la FCSB a vorbit despre relația cu Gigi Becali: „Vreau să aflu de ce s-a comportat așa”
0
Știri din fotbal internațional
Napoli a învins fără probleme „lanterna roșie” și s-a calificat în Liga Campionilor
0
Inter - Verona » Echipa lui Cristi Chivu sărbătorește titlul pe „San Siro” + Vermeșan e rezervă la oaspeți
0
Roma a câștigat Derby della Capitale și a ajuns pe loc de Champions League » Juventus, „demolată” de Fiorentina
0
Final dezastruos » Revenit după 1084 de zile, Paul Pogba termină sezonul mai repede
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** Transilvania e cu mult peste restul țării în toate domeniile, economie, etc.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Un teritoriu romanesc unde niște sălbatici alcoolizați își fac de cap. Poliția și jandarmeria ar face bine să-și împrospăteze muniția. Atât!
“Ținutul Secuiesc” nu există ! Oficial există județul Harghita care face parte din ROMÂNIA ! Punctum !
“Ținutul Secuiesc” nu există ! Oficial există județul Harghita care face parte din ROMÂNIA ! Punctum !
„nu la interesat” ... Cum nici pe tine nu te-a interesat școala!
Știi ce a zis Olteanu când a venit la Cluj ; Mama sa știi ca eu nu mai ma întorc în România!!! Sau moldoveanul ,sau ceva Sudiști de prin Teleo ,ceva Suveranisti ca voi ; Când au sosit la Cluj au întrebat; Aici avem nevoie de pașaport!!!??? Asa ca eu sant bine mersi ,Nu trebuie sa ma duc nicăieri! E FAIN LA CLUJ ! PS. Sant neutru dar când vad ca deja niște falși " patrioti " le spune unor maghiari stabiliți acolo de mai mult timp decât știi tu istorie ,atunci nu am cum sa fiu de acord cu niște " maneliști " ," gigisti " ,etc .!
Dacă tatăl unui fotbalist român, care s-a născut în Germania, spune într-o zi că visul este să-l vadă pe fecior în tricoul naționalei României tot așa va fi de șocant?
Daca ai o parere asa de buna despre Ungaria, de ce nu te muti acolo ? Noi romanii, vrem sa traim la noi in tara, in Romania. Nu-ti convine in Romania, mergi tata acolo unde crezi ca iti e mai bine.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.