Alte știri din fotbal
Alexandru Musi, după remiza cu Petrolul: „E frustrant!”
0
Cătălin Cîrjan, despre situația impresarului său, suspendat pentru pariuri: „E parte din familia mea”
0
Zeljko Kopic a sărit în apărarea lui Devis Epassy: „A adus multe lucruri” » Ce l-a deranjat pe antrenorul croat la echipa lui
0
Explicația lui Devis Epassy după gafa din meciul cu Petrolul: „Nu e prima greșeală”
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Volodimir Zelenski a vorbit cu Nicușor Dan despre energia din Ucraina: ...
Libertatea
Slab dom profesor! Razboinicul recita pe de rost Noul si Vechiul Testament, plus ca striga toate cele 400 de mioare dupa nume!:)))
Un coregraf sa vorbeasca de poezii? Asa e cand echipa ta joaca atat de bine ca o umileste acasa echipa de pe ultimul loc din playout. De fapt, multumita trupei de coregrafi, acum nu mai e pe ultimul loc. Voi in loc sa vedeti ca va bateti la retrogradare, voi aveti o problema cu mm. "Spirit dinamovist"
Respect, domnule profesor!
MM știe toate poeziile. Și cât face GG+400 de oi? Ia zi domn'profesor? Că știu și eu să spun că: Gazul se afundă, incsen apám, se anyám,
Un citat poetic sau un glonț, asta- i viitorul, depinde cine ne va pune prima intrebare!
Nu este usor pentru un om educat cultivat, sa traiasca printre niste ignoranti. Va fi judecat de catre acestia , dupa standardele lor, dupa nivelul lor de perceptie a realitatii( vezi comentariile de mai jos).
la blaturi toti suntem poeti !!! ne lasi profesore 3 cartoane rosii ??????
O fi dar miroase a blat rezultatul...
Baiat destept. O raritate in fotbalul nostru si nu numai!
he, he, brava, profesore!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.