Alte știri din fotbal
Marius Șumudică a tunat după înfrângere: „Rușinos, de Divizia C! Nu se poate așa ceva”
0
Florin Maxim, după ce i-a stricat debutul lui Șumudică la CFR Cluj: „Va fi o nucă tare”
0
A înscris un supergol cu CFR Cluj: „Spuneam de acum două zile că marchez! Vrem în play-off”
0
Djokovic a ieșit la atac, după umilința suferită de CFR Cluj în fața Corvinului: „A venit nota de plată”
1
Știri din fotbal internațional
Surpriză uriașă! Au învins PSG și au scris istorie în Franța
0
După dezamăgirea de la Mondial, au schimbat selecționerul
0
Barcelona a dat lovitura în mercato! Fabrizio Romano a anunțat: Rodri semnează contractul
0
Mikel Arteta, după triumful din Supercupa Angliei: „Sunt surprins de rezultat!” » A avut un remarcat
0
Lifestyle
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
2
De ce e motorina la Lukoil cu 30 de bani mai scumpă decât la concurență: ...
Libertatea
Minunea de la Cluj: satul care și-a dublat populația cu o strategie ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Noi precizări ale CCR despre discuția dintre Simina Tănăsescu și Ilie ...
Libertatea
Te doare bai randum ca Dinamo Bucuresti e tot in liga 1, in schimb tu tii cu o clona becalifera infiintata on 2003. Pun pariu ca Talpan il face pe nea gigi pana la urma, sa vezi ca merge pana in panzele albe ca sa desfiinteze creatia becalifera si sa ia daune pt. adevarata Steaua Bucuresti.
Meci de Liga a II-a. Fără penalty nu bate fc fcsb.
Se pare ca in sfarsit au reusit GSP-istii... in afara de vreo 2-3 FCSB-isti rataciti, bate vantul pe site.
crezi tu cu căluțu tău, dănuț : ))
Tu nu ești toată țara, ești un mic :))
Azi toată țara ține cu Slobozia!
Cutu, cutu, cutu ... Sufera si plang dedeBeii (din nou) pentru telemeaua de pe mamaLiga !? ;))) Floco, Tibi, Firicel si toata frunza cea vestita a intregi gropi sunt prin zona, cu batistele la purtator !! :)))
Da ne zici de câte ori ți-a ieșit, ognene?
Vai hegemonía, mare ți-e prostia
dinamo--p este in liga a 3-a sau a 4-a? cs-ul sau badea care detine palmaresul? Steaua este doar in liga 1,nu a retrogradat niciodata. voi ati retrogradat deci sunteti in liga a 3-a.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.