Alte știri din fotbal
Oferta de 4 milioane de euro pe care Becali a refuzat-o: „A cerut 20”
0
Au intrat utilajele pe stadion imediat după „finala” de titlu din Superliga » „Oblemenco” va fi modernizat
3
CFR Cluj - FC Argeș » Clujenii sunt cu gândul la vacanță, piteștenii speră la locul 5. Echipele probabile
0
MM Stoica, mesaj tranșant după titlul Craiovei: „Mulți m-au întrebat asta” » Ce a spus despre Dinamo și Rapid
6
Știri din fotbal internațional
Jose Mourinho vrea să transfere un atacant la Real Madrid » Jucătorul de clasă ar putea ajunge gratis
0
Cutremur la Liverpool: jucătorii au cerut concedierea lui Arne Slot » Antrenorul care a făcut minuni în acest sezon este favorit să-l înlocuiască
1
Naționala calificată la Mondiale fuge din calea Ebola » A anunțat noua „casă”
0
Denzel Dumfries dezvăluie rețeta succesului: „Asta ne-a cerut Chivu și a fost inflexibil!”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
4
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Dan Plaveti, tehnocratul conectat politic pus în fruntea unor companii de ...
Libertatea
Becali, dezvăluiri după discuția cu Grindeanu: Alexandru Nazare și Eugen ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Arbitri cu un singur "i", *** ! Dupa ce ca pute prostia in tine mai esti si odios in rautatea ta. ***. :)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Aiurea, n-o sa luam pe nimeni. M-am uitat la ce posteaza postacii clubului pe pagina de Facebook. In rezumat, avem tot ce ne trebuie, Barbut, baiaram, Ivan. Luam tot, Cupa, Campionat si Europa League cu ei! Rezultate extraordinare, 6/6, etc. Echipa merge perfect, joaca urit dar bate tot. Cine critica e cu Stalin. De-astea ... Iar aia *** cu vocea lu' NeaMarcel, adica asta e pozitia clubului. ***. Nici macar nu se pomeneste ca Mihaila nu mai e. Nu ... el lipseste ... asa ... din intimplare ... ceee chestie ... chiar, n-a jucat ieri, vai dar nici nu am observat ... ah si mai bine stergem noi comentariu' asta, ca daca n-a jucat, ce sa vorbim despre Mihaila ... NeaMarcel ia numai tzepe de gen Nistor. da stiu si recunosc, la Militie juca de rupea. La noi nu face nimic. Constantin ala cred ca are probleme cu alcoolu', Skratchu' .. ma rog, e si el ... pe Tudorie nici nu cred ca l-am vazut, nu-mi amintesc de nimic notabil legat de el. Barbut e baiat bun, da' la gabaritu' lui tre' sa aiba noroc. Baiaram o sa fie jucator bun, da' momentan e muuult prea copil (si Nistor il influenteaza negativ). Ivan ori da pe linga minge, ori pe linga poarta. Ala e atacant cum sint eu chirurg. A plecat Mihaila, s-a accidentat Koljic, daca mai pateste ceva si Cicildau, retrogradam. Vai, l-am uitat pe bufonu' (cu un singur "f", va rog ... ar vrea el sa fie doi ...) din poarta! Si pe Bancu, care se incapatineaza sa joace fundas cind el e mijlocas ofensiv. Of duamne, ce-ar putea fi echipa a
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
sper ca nu o sa fie aia de la botosani asa de fraier sa nu ceara macar 2 milioane de euro,cat au promis. mai ales ca ,clona csu este disperata,iar dzugavici ala nu mai joaca nimic si este zero barat,adica sa fie tzeapa cat mai mare.
Acum au bani oltenii, ala-i jucator clar de 1 milion de euro! Parca vad ca vor sa-l ia cu 500 de mii plus procente. Daca il cerea Gigi, nu il dadeau sub 1.2 milioane.
Un inlocuitor foarte bun.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sanatate maxima Elvir!!!
Are 10 goluri impotriva fix acelorasi echipe cu care va juca si Craiova in Liga 1. Ca doar nu s-au mutat oltenii in Bundesliga sau Serie A. Iar in cupele europene nu mai joaca pana la anul
dupa o asemenea accientare,peste un an cand o sa revina,ala nu os a mai fie ce a fost niciodata. daca la inceputul campionatului ma interba cineva ce vrei,sa faca clona csu 18 puncte in primele 6 meciuri dar kolici sa nu mai joace la clona csu sau clona csu sa faca zero puncte in primele 6 etape dar kolici sa joace non stop dupa la clona csu,as alege prima varianta adica exact ce s-a intamplat. fara kolici si arbitrii clona csu retrogradeaza.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.