Alte știri din fotbal
Dinamo pregătește două mutări importante » Negocierile sunt în toi: „Oricând vom considera noi, e al nostru”
0
„Nu contează cine este suporterul. Pancu e o legendă” » Victor Angelescu aprobă reacția agresivă la adresa seniorului din tribune
0
Victor Angelescu, prima reacție după ce Șucu a intervenit și i-a micșorat „felia” de acțiuni la Rapid
1
Iată toate echipele calificate în grupele Cupei României Betano! Dramă în prelungiri în Ghencea
17
Știri din fotbal internațional
12 meciuri în play-off-ul Europa League. Echipa lui Salah se chinuie cu maghiarii
0
Israelienii, blocați pe aeroport în București, după duelul din Giulești
0
Investiție de 220 de milioane de euro anunțată de clubul din Premier League: „De talie mondială”
2
Universitatea Craiova - Ararat Armenia » Scor nescontat la pauză pe „Oblemenco”
33
Lifestyle
Portarul devenit celebru în timpul Campionatului Mondial se iubește cu românca Dana » Surprinși pe aeroportul Otopeni
12
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
26
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Daniel Funeriu, fost ministru al Educației, cere statului să finanțeze ...
Libertatea
De la un sat uitat de lume din Botoșani la marile gale de K1. Povestea ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Campionii banilor europeni din Mecanismul de Redresare și Reziliență
Libertatea
Crezi că sunt mai caractere ăia din Cluj ?!! Mă îndoiesc , de fapt s-a văzut în ultimii 7ani …
E mare boss-ul! Numai lui se putea intampla asa ceva! Sa fii petarda de antrenor, sa nu castigi nimic in 15 de ani de antrenorat si totusi sa lupte doua echipe din prima liga pentru tine. Nici varu-sau Piti, al carui breton il poarta cu mandrie, nu a avut asa bafta.
Tot caracter de oltean are!Sa dea Domnul sa ajungi antrenor la Craiolguta și după doua-trei etape sa te dea afara Rotaru cu Cărțu sa vezi cum e Geană,când își bat joc de tine alții,cum tu ti-ai bătut joc de alții.Ca în proverbul:ce ție nu-ti place,altuia nu-i face!
Unul mai meserias ca altul...
sincer,daca citesti articolul nu-i chiar asa de grava situatia.omul trebuie sa dea 50% din bani inapoi. ca este prost si din punct de vedere financiar nu renteaza sa mearga la clona csu este altceva,dar daca omu vrea sa mearga poate merge lejer. il costa doar 50% din salariu pe ultimele 4 luni.
...oricum luam campionatul sa se oftice dusmanii ...
Citez: "magarul moare de drum lung si prostul de grija altuia".... Toata ziua esti pe articolele echipei tale de suflet, Universitatea Craiova. Nu stai deloc sa comentezi pe articolele despre echipa familiei mititelu.
Oricum este mai antrenor decât mititelu al vostru …
Zici olteni și ***, se iau de mână cu fcsbiștii care fură echipe. Antrenori de 2 lei, care nu respectă contracte, circul de pe lume!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
daca a depus rezilierea unilaterala la federatie poate cum si sabau a fost angajat la cluj deja -daca nu poate neagoe la craiova nu poate nici sabau la cluj pt ca neagoe este la cluj ,dar este o prostie -poate si neagoe la craiova si sabau la cluj ,se ia in pronuntare la primul termen rezilierea la cnsl si clujul are interes pt sabau
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.