Alte știri din fotbal
Cadou de majorat: Rapid i-a anunțat transferul de ziua lui: „Un nou început, un nou vis”
0
Primul meci din Superligă pe care Corvinul vrea să-l joace la Petroșani: „Să fie sold-out!”
0
FCSB a bătut palma cu un club din Liga 2 » Ce jucători sunt incluși în parteneriat
5
Trei fotbaliști din Superliga pe care Pulhac i-ar aduce la Dinamo: „De el îmi place foarte mult”
2
Știri din fotbal internațional
Alessandro Murgia a ales și a semnat cu noua echipă: „Bun venit!”
0
Episod curios în Mexic: portarul a fugit cu mingea în mâini până la centru » Ce a făcut apoi este incredibil!
0
Cine va sta pe banca lui CFR Cluj la returul cu Tromso
0
Mesajul lui Cristiano Ronaldo după ce Lionel Messi și-a pierdut tatăl
0
Lifestyle
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
2
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
6
Starul din Formula 1 a făcut pasul cel mare! A cerut-o de soție pe superba Carmen, în plin sezon
0
După titlul mondial, fostul coleg al lui Drăgușin și-a cerut iubita în căsătorie: „A spus da, pentru totdeauna”
2
Precedent juridic după un conflict public între un primar din Arad și fiul ...
Libertatea
Tragedie cumplită în Dâmbovița: 5 morți după ce un tânăr fără permis a ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Patru scenarii și soluții de rezervă pentru criza energetică, după ce se ...
Libertatea
Dezastru managerial. Craiova era într-un moment bun. Să lași echipa unui străin no name, care ultima dată a fost antrenor principal în 2017, în liga a 4-a portugheză. Și vă așteptați să facă minuni în campionat și în Europa?
La asta ma gandeam si eu! Puiu’ asta de Ronaldo nu prinde pomana porcului.
baiatul asta a fost vesnic secund…ce nu stiu suporterii aroganti prazari…e ca baiatul asta a fost adus de Mike Psd tot pt postul de secund..principal e el…se stie ca Mike a luat-o de mult pe urmele prietenului cioban…mi-e teama ca Radoi de asta a si insistat atat cu demisia
Craiova este pa!! La revedere suporteri la meciuri.
E cam frig pentru papură ! Poate în primăvară
La prima vedere e jale:)). Se pare ca singurele calitati sunt cetatenia neromana si aceeasi limba cu managerul sportiv. Dar am ras noi si de transferuri gen Nsimba si apoi am aplaudat in picioare. Sa speram ca vom fi placut surprinsi si acum, oricum nu avem ce face.
Alegerea lui Rotaru bucuria adversarilor.
Oltenisme. Te doare mintea. Vai mama lor de aşa zişi patroni de cluburi. Experimente aiuristice. Nu prinde nici ăsta mielul de Paşte.
Din ciclul..să râdem cu oltenii
Daca Craiova voia sa ia titlul trebuia sa-i propuna lui E. Iordanescu (desi nu stiu daca accepta, ca si asta are pretentii).
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.