Alte știri din fotbal
Amical și nu prea în Slovacia » Își încheie mandatul și îi avertizează pe „tricolori”: „Aici se joacă pe merit! Nu voi accepta asta”
0
Ce scrie presa din Kosovo, după eșecul cu România U21 de la Priștina
0
Eliminarea suferită în Turcia l-a făcut pe Cârțu să ceară o schimbare de regulament
1
România U21, victorie uriașă în Kosovo! Situația în preliminariile Euro 2027
10
Știri din fotbal internațional
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
2
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
1
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
1
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Fortărețele subterane care sfidează bombardamentele SUA: cum și-a păstrat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
fc lotus e satelitul nostru :)) 9 victorii din ultimele 10 meciuri. Astia o sa aiba soarta lui pepsi si fc unica la anul :))
Fix cu am spus la inceputul play-off-ului ,dinamo a fost ciuca batailor!!! Zero valoare ,au ajuns in play-off cu cele sase puncte oferite de UTA !!!
E cam de oaie la Dinamo, daca ma înțelegi. Teparii sunt o rușine de echipa
Mda... unde ti-e amicul multinic? Inca mai e "high" pe Sucu? Ce plictiseala cu babavangii astia ca voi.
Degeaba te umfli in pene, barsane. E de oaie. De multe, inclusiv vidican si petrescu. Nu, nu Dan.
Succes Kopic si Nicolescu in realizarea de transferuri pentru sezonul viitor!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Continua golaneala din arbitrajul românesc. Fesnic a dat toate faulturile de joc pentru Craiova, indiferent cine le făcea!... asa nu se poate juca fotbal și nu putem progresa! De aceea suntem la coada fotbalului mondial! Punct.
Vă rezolvăm! E deja 2-1! Aveți asigurat locul 6!
Bun. Juniorul a dat gol! Hai încă un junior. Batem cu 3-1!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.