Alte știri din fotbal
Farul - Metaloglobus și Petrolul - Oțelul » Aflăm a doua echipă care merge la baraj
1
Start în Hermannstadt - FCSB și Unirea Slobozia - UTA Arad » Aflăm ultima echipă retrogradată direct din Superliga
1
Temerile lui Alex Albu s-au adeverit! FCSB, formulă experimentală la Sibiu după acuzațiile ex-rapidistului: „Spuneau că ne retrogradează”
1
Surpriză de proporții! Pe cine a ales Gigi Becali antrenor la FCSB » „L-am pus acum o oră. A semnat băiatul pe 1 an”
13
Știri din fotbal internațional
Cinci transferuri în lucru pentru Jose Mourinho » Pe ce posturi încearcă Real Madrid să întărească lotul la vară
0
Cristi Chivu licitează pentru mijlocașul lui Liverpool » Suma cerută de englezi și schimbul propus lui Inter
0
Olivier Giroud, într-un nou rol la Campionatul Mondial
0
Arsenal - Burnley, „tunarii” sunt la un pas de titlu » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
INTERVIU Sorin Pîslaru, cardiologul român care lucrează la Clinica Mayo, ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
trebuie sa-i multumeasca lui bancu,marele capitan
Ai văzut meciul la masina de spălat?Si Avram tot asa spune ca amândoi meritau eliminați.
Trebuia roșu la amândoi, dar reacția Craiovei e de echipă mică, isterică. Sunt oameni dezechilibrați și pe bancă și la conducere și pe teren.
Old habits die hard.
Rotaru face *** la digisport 1, el știe de ce!?.... nu-i nimic, joaca cu fcsb si o sa vada acolo arbitraj ticalos! Armstrong nu lovește, *** Punct.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cred că l-au contactat de fapt pe Bobonete, dar nu-i știu numele real!:)))
Bănuții cu miros de oi au ajuns la fluieraș .
E foarte clar ca-ti trebuie ochelari, cand toata lumea vede ca a fost rosu f clar [t Amstrong, dinamovistii nu vad !
Ati mai citit articol publicat de 2 persoane? Domnilor jurnaliști cine își asumă continutul acestui articol?Care dintre voi a uitat sa menționeze numele arbitrului contactat de gsp ro. Sa ii transmiteți acelui arbitru ca nu sau lovit reciproc,jucatorul echipei Dinamo a incercat sa se ridice rapid,doar ca jucatorul echipei lu’olguta a incercat sa il impiedice sa se ridice si in acelasi timp sa îl lovească.
deci miza a fost eliminarea lui bancu ca sa nu joace impotriva fecesebistilor. arbitraj de judeteana, ce cauta acest arbitru in liga I?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.