Alte știri din fotbal
Steaua se întărește în defensivă » Fundașul maghiar a semnat până la finalul acestui sezon
0
Cere ca Bergodi să fie DEMIS după scenele reprobabile: „Asta face un club serios!”
5
Universitatea Craiova, material dedicat pe trei pagini în A Bola: „Cel mai portughez club din România”
0
Iuliu Mureșan a găsit și alți vinovați » Cine ar fi greșit la derby-ul CFR - U Cluj: „Stăteam în lojă, am văzut!”
0
Știri din fotbal internațional
Traficantul implicat în asasinarea fostului fotbalist Andres Escobar a fost omorât
2
Wolfsburg - Dortmund, decis de un gol venit în minutul 87! Clasamentul în Bundesliga
0
Rareș Burnete tocmai a înscris primul gol în fotbalul profesionist! Nota obținută de român
0
Mikel Arteta s-a declarat încântat de jucătorul lui Arsenal: „Asta face cu adevărat diferența”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
VIDEO. Metoda folosită de trei români pentru a fura bani de la americani. ...
Libertatea
Întâmplările stranii de la originea stațiunii Semenic, perla Banatului ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Tinerii polițiști renunță la uniformă și se fac șoferi de TIR, din cauza ...
Libertatea
Cum nu sint probate ? Ce cauta hategan care candideaza din partea psd la var pt craiova!!!! Nu va e rusine???? ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Becali nu a nimerit schimbările. Schimbările lui și arbitrajul fără noimă au dus la un egal echitabil.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Splendid !! :))) Vecinu' Hategan i-a facut praf pe CeSeBei like usual !! DA si-o merita ***, cu varf si-ndesat !! ;))) Cum bre sa joci o ora cu un om in plus si sa ajungi sa primesti si gol, da' si doua cartonase rosii !? :))) Baba Alhassan ala-i de-o slabarie incomensurabila !! Pacat ca n-au batut craiovenii asa cum ar fi fost normal, dupa jocul la zeflemeala al ingamfatilor astia ai lu' nea JJ !! :(((
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ala este un jucător foarte, foarte rudimentar (roșul ăla e pe deplin meritat!), însă 11m s-a acordat cam ușor, posibil ca o “compensație” pt cartonașul roșu primit de olteni, și ăla discutabil. În fine, acoperire regulamentară există pt ambele, doar ca suntem totuși la fotbal, nu la baschet.
Nu mi a iesit. Poate etapa viitoare.
oricum o sa castigam campionatul la pas,dar sa te fure in halul asta arbitru. incredibil bah. a tras linie stramba si a inventat un offside la penaltyul anulat pentru Steaua. asa ceva. in fine,nu mai pierdem niciun meci in campionat cum am spus acum vreo 2 luni.
baba hassan iubita ciobanului, penalty si eliminare ...oierie curata!
S-au umplut de rosu fecesebistii.
Sper ca ai pariat 2 solist, “omenie” asa cum proslavesti p’acilea, dinamovistule rapidist craiovean democrat din Buzău ce esti.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.