Alte știri din fotbal
Stadion nou în România până la sfârșitul deceniului! Când va fi gata arena de 64 de milioane de euro
0
Petrolul a bătut palma cu noul antrenor! Azi semnează contractul
0
Amical și nu prea în Slovacia » Își încheie mandatul și îi avertizează pe „tricolori”: „Aici se joacă pe merit! Nu voi accepta asta”
1
Ce scrie presa din Kosovo, după eșecul cu România U21 de la Priștina
0
Știri din fotbal internațional
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
2
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
1
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
3
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Gestul neașteptat al lui Victor Ponta la Istanbul. De ce a purtat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Asasinatul cu bombă de la Arad. Zeci de mii de euro din averea lui Ioan ...
Libertatea
Nu pot sa cred. De fapt nu mă mai miră ceva. Niciunul dintre cei de la FCSB nu a vorbit despre meciul Craiovei cu Clujul. Dar reporterita celor de la Digi pur și simplu a INVENTAT chestia asta și i-a zis lui Reghecampf. Acesta ar trebui să revadă interviurile ca să se convingă ce ziariști avem. Și ar vinde părinții pentru rating. Apoi ați preluat ideea cu toții ca și niște papagali.
ce naiba fumezi acolo? daca bateati astazi tot nu aveati sanse la locul 2 pentru ca etapa viitoare juca Setaua cu voluntari. tot acolo erati. dar sunteti datori sa batei clujul,chit ca la ce jigosdii sunteti o sa faceti doar egal cu ei.
Bună seara, cei care cunosc fotbal, să-și amintească ce făcea la Snagov, deci este obișnuit. Tot fotbalul românesc cât și casele de pariuri anticipau acest rezultat. Deci restul discuțiilor sunt detalii. este clar că se va decide în ultima etapă și va fii x
Știam că vor pierde,și el știa. Sper să câștige Sepsi joi.
Csu, *** predilecta a oierului
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eu zic ca Reghe a raspuns unei provocări,barele nu se pun?ma rog...
Un comentariu lipsit de argumente si răutăcios,cum va mai tine pământul ăsta,esti un prostovan..stai calm ca nu esti singurul..
Nici o clipa nu m-am indoit ca fecesebistul reghenkamf nu le va da meciul celor de la fcsb !!! CLONA craiova - eternul loc 3 in spatele STAPANULUI becali !!!
Voluntarienii nu au ce sa uite, n-au știut niciodată jocul, nu mai bate câmpii
Probabil ca a vazut alt meci daca zice ca echipa lui a jucat f bine, ca si-a creat foarte multe ocazii...cred ca gazdele nu au avut 2 suturi pe poarta tot meciul - barele nu se pun - poate Reghe ar fi bine sa aiba un discurs public mai critic !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.