Alte știri din fotbal
GSP.ro, confirmat! A părăsit Dinamo și a fost prezentat de un club rival
0
Marius Baciu: „Franţa este o echipă care se apropie de ceea ce încercăm şi noi să jucăm”
5
Asemănare între echipamentele celor două mari rivale din Superligă
1
În plin scandal de pariuri, Damjan Djokovic a evoluat azi pentru CFR Cluj
2
Știri din fotbal internațional
Mohamed Salah, după eliminarea dramatică în fața Argentinei: „Toată lumea a văzut ce s-a întâmplat”
0
Lionel Messi: „Ar însemna o moștenire care va dăinui pentru totdeauna”
0
Veste uriașă pentru Maroc înaintea sfertului cu Franța! Golgheterul echipei, tot mai aproape de revenire
0
Elveția - Columbia, ultimul meci din optimile Campionatului Mondial
1
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
30
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Moment fără precedent în Ungaria, televiziunea și radioul public au încetat ...
Libertatea
Panică la marginea Capitalei: urs de 500 de kg văzut în Pădurea Snagov. ...
Adevărul
Arenă unică în România! Un bloc de locuințe este chiar în spatele Tribunei ...
GSP SPECIAL
Orașul care se scufundă. Raportul cercetătorilor de la Institutul de Fizică ...
Libertatea
Doarme din cauza mirosului de margarete!
Deoarece fiecare meci are istoricul lui, in celelalte meciuri juvetii rotarieni necastigand "en fanfare", iar ceferistii si ungurii nejucand ca vai de ei. Comentariul meu a descris meciul in mod obiectiv, tu inflamandu-te insa din cauza expresiei "juveti rotarieni" cu toate ca e o expresie care te descrie asa cum esti si nu ar trebui sa te enerveze, comportandu-te ca in bancul urmator: Taranul prinde pestisorul de aur, acesta spunandu-i "Tarane, tarane, da-mi drumul in apa si-ti voi indeplini trei dorinte. La care taranul calca pestisorul cu piciorul, zicand: "Pe cine faci tu, ba, taran?"
numai faptul ca clona csa joaca in ligile inferioare de la infiintarea din 2017 si trebuie sa iti dai seama ca este o clona. asa este. maxim egal!!!:))
kubanezul a stat ascuns sub pat dupa ce fakeul fc unica a pierdut la Resita dar vad ca meciul Universitatii l-a scos din ascunzis :)))
Băi omule, te văd continuând un război care este pierdut deja. Nu are rost să mai discut acum care e “adevarata Știința” pt ca efectiv nu mai contează, ați pierdut definitiv procesele, echipa ta a retrogradat pe teren nu din pix, administrativ, ceea ce este cea mai mare rușine posibilă pt un club, oricare ar fi el. Numai pt asta, dacă chiar ții la “Știința” cum te lauzi, ar trebui să pui cat mai multă distanță între “Știința” și echipa mititică … Ce voiam să spun e ca atat timp cat nu ai argumente nici juridice și nici sportive pt a susține ca FCU e “adevărata Știința” te umpli de penibil pe aici. :-(((
Te va r iez
Kuba, pe tine te a prins vreodată mămică ta *** după ușa? Nu ? Vezi ce loc bun ai avut ? :)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Imi amintesc, anul trecut, cealalta Craiova a avut un sir de meciuri bune. Era Bauza in forma maxima. Cand ala a cazut, praful s a ales. Mi e teama ca si la Craiova asta o sa fie la fel. Mitrita! Daca il vand, o sa fie groaznic! Pana atunci, bravo lor! Sa vedem cat tine.
De aceea nu mai poti dormi tu? De grija Craiovei
La brutarie, papucarii numai cu/in stelute vorbesc.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.