Comentarii (6)
Serbix12
Serbix12  •  25 Iunie 2026, 14:11
Postat de alex.030365 pe 25 Iunie 2026, 13:03

include meciuri din Europa din preliminariile și playoff dar nu meciurile din grupă principală.

de curiozitatea, am intrat pe site-ul de abonament, nu sunt preturile foarte piperate, adica la vip era 1300 abonamentul, nu e foarte mult. Daca te gandesti, chiar daca nu includ grupa principala, ci doar preliminarile si play-off-ul, sunt ok. La 8k abonamente cu 400 ron medica platita de abonat sunt 650k euro. Ai si beneficii, gen reducere abonmanet grupa princiapala, echipament la pret redus, castigi poate un loc de parcare, un tur a vestiarului. Un marketing sanatos din partea craiovei!

luisharcsa
luisharcsa  •  25 Iunie 2026, 13:41

CFR a vandut 1800 de abonamente, nu cateva sute

alex.030365
alex.030365  •  25 Iunie 2026, 13:03
Postat de Serbix12 pe 25 Iunie 2026, 12:50

preturi decente si daca include si europa sunt mai mult ca decente, chiar daca ratezi cateva meciuri, tot sunt rentabile! O gandire buna care o sa le faca un buget frumos celor din Craiova!

include meciuri din Europa din preliminariile și playoff dar nu meciurile din grupă principală.

AI_balcanic
AI_balcanic  •  25 Iunie 2026, 13:00

Sezione, Teste Matte, adunați de pe la sate!

Serbix12
Serbix12  •  25 Iunie 2026, 12:50

preturi decente si daca include si europa sunt mai mult ca decente, chiar daca ratezi cateva meciuri, tot sunt rentabile! O gandire buna care o sa le faca un buget frumos celor din Craiova!

Mao923
Mao923  •  25 Iunie 2026, 12:46

La mulți ani, dragi rapidiști de pretutindeni! Constat ca noile tricouri de prezentare folosesc o siglă mai veche. Sper ca nu i-a luat febra schimbării și pe conducătorii noștri minunați. Capete luminate de aruncă cu banii, le-au făcut pe toate și mai rămăsese sigla de schimbat. Hai Rapid! Mai e puțin până ne vedem!

Comentează