Alte știri din fotbal
Cine e personajul misterios de lângă Gică Hagi și Gino Iorgulescu » Fost conducător în Divizia A, acum de nerecunoscut
0
A rezolvat FCSB regula U21? Fotbalistul revine și a primit un vot de încredere: „Dezinvoltură incredibilă. E numărul unu”
0
Universitatea Craiova - U Cluj, finala campionatului! „Nebunie” la stadion. Informații și imagini de la reporterii GSP
42
Chiar e atmosferă de titlu! Cum i-au așteptat ultrașii pe jucătorii Craiovei + clujenii, nevoiți să schimbe planul
0
Știri din fotbal internațional
Bayern Munchen, sabotată de rivală ca FCSB de Dinamo
0
Președintele a anunțat decizia înainte ca Inter să ridice trofeul: „Se va încheia un ciclu” » Ce spun veteranii din lot
0
Clubul dintr-un oraș cu 13.000 de locuitori a promovat pentru prima dată în Bundesliga!
0
Inter s-a încurcat cu Verona, însă e sărbătoare la Milano » Cristi Chivu a primit trofeul pe San Siro
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Steaua este campioana,bai mizerie de septar. clona fc r nu este rapid.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
:))) honk honk! :))))
*** ! Sa vezi daca nu fac 6 puncte in sezonul viitor U Cluj cu Craiova! In campionat 2 egaluri- jumate din jucatori erau trecuti pe la Craiova - numai Sabau sa nu fii....fundasii laterali mai sus la pressinguri , in rest meci mare pentru U ! Nu mai vrem concesii sezonul viitor pentru nici o formatie - in special CFR si FCSB !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Craiova a fost dezafiliata abuziv cand era in B si i s-a oferit un loc tot in B, normal. Care-i abuzul ? Dezafilierea este abuzul, locul oferit in B a fost o asa zisa reparatie.
Au,Kuba..ba tu ești travestit rau
Misto..
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da antisistem! in special cand lipeau ajica si angajatii lui postere cu Olguta :))) nu trebuie sa semnalizezi, te stiu! Keep on fighting the power lil man! :)))
Nu, tipule, am înțeles că Mitrita clachează la.greu-asa cum se.presupune că e un Euro, mai ales.pentru o echipa slabă, cum e Romania. Inexistent în meciurile cu FCSB, inexistent în meciul cu Oțelul când ne-au scos din Cupa, inexistent azi.. A mai și ieșit cu 5 minute înainte de penalty-uri, nu pare oarecum alibi?! Ți se pare normal ca tocmai vedetele să lipsească la penalty-uri?! Ivan-schimbat, Mitrita, schimbat, Bancu nu a bătut... Daca era marele jucător ce se crede-si eu l-am susținut intens înainte de meciurile cu Oțelul și FCSB când , pentru mine, trebuia să fie as (știu, a făcut nu știu ce întindere și în primul cu FCSB nu a fost)-azi Mitrita trebuia să fie one man show , de la 3 goluri în sus. A fost inert, dand dreptate celor spun că nu ține la tăvăleală. Deci...nu e ce ce vrem noi sa fie; e bun dar nu atât de bun pe cât ne dorim. In consecință , in loc sa se autovictimizeze și noi să îi plângem pe umăr ..capul în pământ și la munca. Meci de meci, nu doar in unele meciuri. Știi sintagma, jucătorii mari se vad în meciurile tari. Azi mare a fost doar Popescu, portarul nostru.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.