Alte știri din fotbal
Au făcut „praf” și meciul FC Argeș - Rapid: VAR-ul a fost, din nou, degeaba » Verdictul specialistului: gol anulat greșit și penalty acordat eronat în prelungiri
0
Cristi Săpunaru a dat de pământ cu un conducător de la Rapid după ce echipa a ratat Europa: „A fost invizibil!”
0
Bogdan Andone a reacționat după FC Argeș - Rapid: „Nu vreau să vorbesc despre arbitraj!”
0
Calificativele după meciul nebun FC Argeș- Rapid 2-2 » Cine au fost premianții și corigenții
0
Știri din fotbal internațional
Arbitru exclus de la Cupa Mondială după o investigație pentru agresiune sexuală: „Am cooperat pe deplin cu ancheta poliției. Este păcat că FIFA a decis asta”
0
Echipa românilor din Anglia s-a desființat după 20 de ani! » Motivul care a dus la dispariția clubului devenit simbol pentru diaspora
1
Mario Balotelli a renăscut în Dubai » Atacantul s-a cuplat cu regina podcasturilor!
0
Nicolae Stanciu a marcat un gol spectaculos în China, dar echipa sa a pierdut dramatic pe teren propriu
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
7
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
2
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Dr. Adrian Marinescu, despre cazul de Hantavirus din România: „E o isterie! ...
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
De ce cu Sumudica si nu cu Petev?
Eu cred ca toți fani adevărați ai Universități sa mergem la stadion și să-i cerem acestui maimuțoi de patron sa demisioneze din funcția de președinte luând cu el și acest antrenor de duzină. Trebuie sa-o cerem să-l aducă pe șumudică sau altul dacă vrem sa ieșim din asta cât mai repede. Trebuie făcut ceva sa nu-l mai lăsăm de capul lui. Din cauza acestui patron care impune acești jucători care nu joaca absolut nimic, sunt atât de jos. Chiar și bancu dacă greșește trebuie schimbat și să ia o pauză, poate este prea obosit. În rest eu cred a la fundași avem de unde alege, dar nu avem restul echipei. Realizați ca facem greșeli enorme în atac? Și ce fac dacă aia scapă pe contraatac, rămân apărători descoperiți care ei ajută atacul. Dar atacanți și majoritatea mijlocașilor dorm. AICI ESTE MAREA PROBLEMA CA NU AVEM ECHIPĂ! Și asta doar un antrenor ca șumudică ar face ceva, dar Rotaru nu-l vrea pentru ca știe ca ii dă jucători afară și nu-l bagă în seamă. Iar șumudică la Craiova ar aduce suporteri din nou la stadioane.
Și cine te ascultă domnule Silviu Lung? Nu vezi ca noi ceilalți nu contăm în fața acestui patron. Aseară zbiera ca este furat, doar o echipă mica spune asta! Nu am văzut nici-o echipă din România mai slabă ca și Craiova în ultimul timp. Iar rotaru vrea sa facă echipă de Europa cu acești adormiți. De la bancu la Ivan, bai toți sunt adormiți și îmbătați de vedetism închipuit. De furat cine sa va fure mai dacă faceți acele erori, pai unde este Rotare Pigliacelli? Unde este Rotare Gustavo care intrase în forma și l-ai dat din nou. Unde sunt Rotare toți jucători aia care ii dai pe nimic doar sa câștigi ceva. Eu cred că jucători buni ii ți și crești alți pe lângă ei, la tine a fost total invers. Ai vândut an de an căpitani. Probabil minciuna ce ai spus-o cu Baluță se vede acuma și Dumnezeu te pedepsește. Nu mai minți și fi om, spune adevărul de fiecare dată. Baluță dacă-l doreau era la Craiova. Dar tu... Voiai sa vina gratis și sa joace la fel. Tu ai munci gratis Rotare? Ai făcut erori câte a făcut fotbalul romanesc în 50 de ani, și totuși nu recunoști.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
sa nu-l mai recunosc pe eroul de la Kosice
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.