Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
3
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
2
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Un acord cu Teheranul s-ar putea semna într-o săptămână sau în câteva luni, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
Ohh gramatica romana e principala metoda de a te face respectat? Culmea cu toata gramatica ta tot nu dau 2 pe tine deci trebuie sa existe un criteriu. Iar despre "descoperirea asta stiintifica" la ce laborator s-a efectuat? Ce universitate a contribuit la acest studiu? Eu tot iti spun ca esti prost de urli macar nu te face de ras, rezuma-te la discutii cu tablagii tai din fata blocului, macar cu ei poti sa iti dai aere de intelept.
Deocamdată s-a stabilit stiintific că boovenii n-au ce căuta prin cupele europene. După logica ta boovenii ar trebui felicitati că n-au pierdut niciodată un meci în cupele europene...
Ca sa fii respectat trebuie sa impui respect. Ori, in cazul tau, nu vad cum ai putea face asta, judecand dupa halul in care chinuiesti Limba romana. Si las-o mai usor cu jucatul in Europa ca iesiti din nou cu coada intre picioare din primul tur. S-a dovedit stiintific ca albanezii sunt prea tari pentru mogoseni.
Nu văd rostul acestei vești. Normal ca CSU va cere asta pentru ca joaca și în Europa. Trebuie sa ai cât de cât un teren bun. Dar voi ziariști băgați râcă între oameni călcând în picioare orice, dar nu va place sa fiți criticați de alți. A-ți început sa va credeți zei, dar ați uitat ca depindeti de cei ce consumă. Vedeți că suntem nervoși ne vânați odată de nouă. Mai ales când ne luăm de voi. Pai atunci voi de ce vă luați de oameni scriind vesti care nu sunt reale? Ar trebui sa ne respectați mai mult decât să ne vânați. Prin noi voi trăiți. Nu va mai bateți joc!
Crede-mă ca nu suportă. De fiecare dată când vorbești de rău unul iei ban. Cică presa vrea libertatea, dar ei nu ne lasă să vorbim. Eu cred ca și presa ar trebui sa aibe anumite limite, doar ei pot. Noi ceilalți suntem gunoaie. Dar suntem proști ca le citim ziarele!
Asa este, niste *** care se dau mari gazetari. Chiar nu era nimic injurios dar erau niste constatari asupra valorii siteului si al lor si nu suporta critica așa-ziși ziariști. O fi fost un selectioner slab daum, dar vedea foarte bine cum sta treaba, gsp chiar este buna doar la învelit pește.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Între cele spuse de un pușcăriaș și un ziarist, ii dau încredere puscariasului, în cazul acesta.
L-au blocat? Ce clickbait, si eu care credeam ca i-au luat cheia de la celula...
Cum, n-ai auzit de Rotarul cel Viteaz, ala care a biruit in lupta cu ANRP-ul??
Cine... Rotarul cel Viteaz? Exclus!:))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.