Alte știri din fotbal
Accidentare gravă pentru titularul Craiovei! Final de sezon pentru el, dacă primul diagnostic se confirmă
1
Ianis Hagi, înainte de ciocnirea cu Turcia: „Ne aflăm în fața istoriei!”
6
Sepsi a spulberat-o pe Bihor » Scor de neimaginat în Voluntari - Chindia: clasamentul din play-off
7
„Domnule Lucescu, sunt președintele lui Beșiktaș!” » Apelul care a șocat Turcia
5
Știri din fotbal internațional
A început Arsenal - Manchester City, finala Cupei Ligii Angliei » „Tunarii” luptă pentru toate trofeele în acest sezon
1
Cod roșu de retrogradare: Tottenham, umilită acasă de Nottingham Forest! Radu Drăgușin a rămas pe bancă
2
Telstar - PSV: cu o victorie, Dennis Man e campion în Olanda! » Gol fix înainte de pauză
0
Fostul mare arbitru dă verdictul la faza în care Andrei Rațiu a cerut penalty cu Barcelona: „E clar!”
2
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
13
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
A fost Călin Georgescu agent al Securității? Stejărel Olaru: „S-a ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
„Probabil că o să mor pe scenă” - Interviu cu cel mai tânăr solist și ...
Libertatea
Ba tu probabil ai lucrat la stat ca puturosii din primarie si de la ghiseele fiscale Dorm toata ziua , se trezesc doar la ziua de salariu Asa si astia de la CFR , dormi nu bati pe nimeni si apari la ziua de salar
La fel cum Steaua a fost singura echipa care a castigat CL, argumentatia tipica pentru un suporter de rezultat. Doare,stiu, dar asta sunteti.
Bravo prestează pt abonamentul gratis primit de atâția în ani pe stadionul de fier, schela. Ieși cu pancarta de gat in Cluj pe care sa scrie, NU SUNT DE ACORD SA MAI PRIMEASCĂ SALARIILE DIN CONTRACT PT CA AU JUCAT SLAB. :))))))))) Postacii slugoi la datorie.
Pai ba tenismanule , pe ce loc sunteti ? Pinalty pe ce loc e ? Jucatorii lui pinalty cati bani au luat sezonul asta ? Atata sa luati si voi
In alta ordine de idei vorbind OFF TOPIC . Daca Scotia isi va castiga independenta de Regatul Unit vor avea loc o serie deloc neglijabila de secesiuni printre care si HARCORVUL . Sa speram ca Scotienii nu vor separarea de coroana britanica .
hai sa vedem: steaua-blatista otelul-blatista urziceni- parca au zis haterii ceva si despre ei cfr-blatista dinamo-a recunoscut chiar borcea, frumusel, filmat + stenograme cu sampanii rapidul - nu mai vorbim, magazine samsung arbitri, chestii.... deci, cine trebuie sa ia campionatul ca sa fie ok?
Ba in fotbalul romanesc ca si in alte domenii de activitate , creditorii nu fac bani decit daca fura STATUL ROMAN sau daca castiga Campionatul Romaniei si chiar ar putea face averi daca echipa lor se califica in primavera C.L. Cupa Romaniei sau euroliga nu conteaza . Aia e cantina saracilor . Statul Roman a fost furat mereu pentru ca este cel mai mare hotz.
Tu cand vrei sa mori mah? Nu ti-i jena sa faci umbra pamantului?
Esti idiot amice..mori de ciuda. CFR a fost singura echipa care in UCL a facut 10p...ESTI IDIOT CU MEDICAMENTE!!!Comentariul tău...
Plâng toți maghiarii, secuii , ceangăii și gaborii lui Lali Shezarica din Tg Mureș, pe scurt asiaticii care cer autonomia totala pt Tinutul Secuiesc. Au rămân alogenii din Asia fara echipa lor sintetica Kolozsvari Vasutas Sport Club. Boanghina toxica fără par fuge acolo unde își dorea și Jiji, la Dubai. ___ Plâng toți postacii plătiți de boanghina ! Plâng boxele din Gruia cu care cantau asa frumos galeria KARAOKE.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.