Alte știri din fotbal
Ultrașii Farului explică de ce au părăsit stadionul în minutul 15, la meciul cu Dinamo
0
5 lucruri care nu s-au văzut la TV la Farul - Dinamo » „Se întoarce Politic?”. Reacția lui Andrei Nicolescu
0
Învins de Dinamo, Ianis Zicu a răbufnit: „Urât! Ăsta e cuvântul”
0
A depus armele, după Farul - Dinamo, și a numit cele două favorite la titlu: „Noi nu mai avem nicio șansă”
1
Știri din fotbal internațional
Inter - Torino 2-1 » Echipa lui Cristi Chivu, prima semifinalistă în Cupa Italiei
2
Arsenal - Manchester City, cu trofeul pe masă » „Cetățenii” s-au calificat fără emoții în finala Cupei Ligii
0
Isterie la sosirea lui N'Golo Kante la Fenerbahce!
0
Istorie în UEFA Youth League: 50.000 de oameni au venit la meciul cu Inter!
3
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
Alex, ai tot respectul stelistilor! Stai acolo ca stai bine, departe de mizeria din Romania.
Si ce te *** tine grija bai tocanita de rin ???
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Corect !
Chipciu n-a jucat niciodata la Steaua,nu vad de ce vorbeste de clubul asta.De fc sport sau star sa turuie non stop,acolo a fost titular.
Talpan doar distruge si promite prostilor,alde fomistul Lacatus, ca o sa faca o echipa de fotbal,in sala probabil.
nea broaska, la talonul de pensie iti vine si fluturasul cu ciorba gratis la RIN?
***, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ma uit la fotbalistul Chipciu ca isi da cu parerea despre d-ul Talpan ca le stie pe toate,da lestie ca este jurist s a invatat,dar el care in afara de fotbal altceva nu a invatat de ce isi da cu parerea
viorel gigistul,un starist (pseudostelist) din ceva sat prafuit.
talpan saracul asa a ajuns sa fie si el bagat in seama altcumva ramanea un soricel de birou el este la csa dar tine cu dinamo si toti acei ani din 2003 incoace aceasta echipa fcsb adica pe scurt steaua e singura care a adus prestigiu brandului STEAUA asa a auzit si europa de fotbalul romanesc sa ne explice talpan de ce nu a mai tinut csa -ul echipa de fotbal ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.