Alte știri din fotbal
Cei 3 fotbaliști pe care FCSB nu se poate baza la decisivul cu Auda: „Ne așteptam să fie apt...”
0
Penalty buclucaș! Pancu l-a contestat, Ilie Dumitrescu și Panduru au avut opinii diferite » Declarația lui Pașcanu a făcut lumină
0
Marius Croitoru explică tensiunile din finalul meciului Botoșani - Rapid: „De asta am primit cartonaș roșu!”
0
Zoran Mitrov și-a explicat gesturile nervoase de la schimbare: „Nu au fost pentru domnul Croitoru”
0
Știri din fotbal internațional
Golgheterul lui Zalgiris l-a chemat pe Liviu Antal în fața camerei TV: „Vreau să spun ceva despre el, n-am mai văzut o asemenea situație”
1
Aici s-a ajuns! Leeds plătește 47 de milioane de euro plus bonusuri pentru rezerva de la Manchester City
1
Craiova a dejucat planul bulgarilor de la Levski: „Conform procedurilor UEFA!”
2
Borussia Dortmund, transfer de 32 de milioane de euro
0
Lifestyle
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
15
Pe 29 iulie, noua sală de 4.670 locuri din România va găzdui debutul FIBA U18 Women’s EuroBasket 2026 - Division B
8
Reactorul nuclear 1 de la Cernavodă, oprit din lipsă de apă, pentru prima ...
Libertatea
Autostrada care va face uitată aglomerația de pe DN1 Sibiu - Brașov. Cum se ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Povestea incredibilă a unui marinar care a plutit o lună în derivă în ...
Libertatea
După meciul cu urâții din Armenia))) parcă văd că vă scot și ăia fotbalul din cap)))
Sorin Preda: „Încerc să înțeleg și să ajut, ...cu...specialiști în insolvență, avocați, etc...”
E clar, dinamoul nu mai are scapare, e prins la mijloc intre securistii de rit nou(nicolescu, preda, voicu) si militienii de rit vechi(familia iacob).
Faliment!
Țin și eu cu Dinamo , va spun un ADEVAR...: americanii nu mai vor elemente sovietice in tarile NATO , și ei considera Dinamo și Steaua redute sovietice. Victoria și FC Olt au fost desfiintate.
Alo familia Iacob, Sendre, Cătălin Mureșanu.... creatorii de scandaluri? Ce spuneți??? Ați amuțit??? Se pare ca Voicu și Nicolescu au avut dreptate!!! Sunt oameni care vor sa finanțeze Dinamo după modificarea/corectarea Planului de reorganizare și colac peste pupăză sa ii și lase pe Voicu&Nicolescu sa conducă!!! RUȘINE FAMILIEI IACOB CA AU CREAT UN SCANDAL ÎNCHIPUIT ȘI L-AU ÎNTREȚINUT PRIN PSEUDOZIARISTI CA ȘI SENDRE ȘI MUREȘANU!!! Vlăduț Iacob te-ai lăsat folosit de tatăl tău și ai devenit săgeată lui Apreutesei.... acest personaj care dorește doar publicitate!!! Vlăduț Iacob dacă ai avea putina demnitate ai demisiona azi!!! Dar cum îți lipsește vom aștepta ziua de 17.08.2023 sa se reinstaureze liniștea și profesionalismul la Dinamo!!!
ce glume bune au astia. sa vedem daca pot sa dea 4 milioane de euro pana in noiembrie 2023 pentru a scapa vitan barzesti de faliment. dar nu au de unde sa dea banii aia,pentru ca ar da bani efectiv pe nimic.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.