Alte știri din fotbal
Nana Boateng, prezentat la Petrolul Ploiești! Urmează atacantul
0
Încurcată de Petrolul, Dinamo umblă la „pușculiță”: „Suntem în discuții pentru apărare, mijloc și atac”
0
Zeljko Kopic l-a scos din lot: 99% pleacă de la Dinamo!
1
Șeful VAR a fost „reactivat” pe post de secund! » A avut mai multe meciuri în țările arabe decât în Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Ministrul de Externe maghiar, intervenție la două cluburi din Ungaria, ...
Libertatea
La salariul lui... nicio sansa!
Pe mine ma enerveaza jucatorii astia care dupa ce=au crescut in romania ...pleaca ca niste tradatori,iar dupa 30 de ani se intorc aici sa-si gaseasca de munca ca si atrenori ... sau colaboratori ai posturilor de sport din romania :( ......... mure celor care tradeaza culorile ! ________ BUFFON a stat si in b ... cand au fost retrogradati ! - obtinea salariul dorit oriunde ! ________ oricum stirea cum ca Tatarusanu pleaca de la Steaua,nu se va adeveri !
Arlauskis e cu mult peste Tataurasnu ...
Chiar impresarul jucătorului, Leonid Istrati, a anunţat această informaţie: "S-ar potrivi perfect Arlauskis la Steaua. Dar depinde de ofertă. Are de vreo 7 ori peste limita salarială de la Steaua, un salariu normal pentru o echipă de nivelul lui Rubin Kazan. Mai are şi o ofertă din prima ligă spaniolă", a dezvăluit agentul la Digisport. ____________________________________________ Dacă promite că nu va lua nici un gol atât în campionat cât și în C.L, atunci e bine venit, dacă nu să stea la Kazan !
vezi ca articolul nu-i despre dan petrescu!
Asta-i a 6082-a elucubrație ... Chiar n-ai ce face ? Eventual așteaptă anul 3003, poate te naști și tu ...
Tu nu ai nimic in comun cu fotbalul...vorbesti numai prostii.!!!!
Tatarusinea trebuie sa plece ...oricine este mai bun ca el ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.