Alte știri din fotbal
„Discutăm la vară” » FCSB nu a renunțat la transferul internaționalului
5
Denis Alibec a revenit cu gol în amicalul cu Ludogorets
0
Jucătorul naționalei U21 a părăsit cantonamentul înaintea meciului cu San Marino
0
Trei momente în care naționala României a fost condusă de secunzi: Iordănescu, Hagi și Răzvan Lucescu în prim plan
0
Știri din fotbal internațional
Liga Campionilor într-un sat cu 1.500 de locuitori » UEFA a aprobat stadionul unde va evolua campioana-surpriză
0
Sean Dyche a negat negocierile cu Tottenham: „Eram în pub, deci puțin probabil”
0
Kosovarii nu se tem de Turcia » Vedat Muriqi: „Pentru noi ar fi ca o a doua independență”
1
Obiectivul lui Chivu: „Lautaro contra Romei” » Decizia antrenorului în privința argentinianului
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Trump, despre prințul moștenitor al Arabiei Saudite: „Nu credea că trebuie ...
Libertatea
mustata, elias, corsicanu. = pleava
sau si mai bine ne ai spune dece steaua are cel mai arestat staff din istoria fotbalului romanesc! si mai spune ne de ce va urmareste uefa pe 5 ani pentru tentativa de coruptie! asa i ca vezi mai usor tepul din ochiul altuia? cand o sa fiti voi sfinti( la fel ca sfanta inginera cu care incercam sa dialoghez mai devreme) veniti sa ne criticati pe noi! pana atunci...sa traiti bine!
nu ne bate nimeni in tribuna. s-a intamplat o singura data si atunci pentru ca suporterul respectiv ii injura familia conducatorului de la Steaua. de aici si pana la a manca bataie mereu cand avem ceva de spus...e drum lung.
mai bine ne ai spune de ci arestata mustata pentru tentativa de omor!
pentru ca au fost organizarea proasta. veneau dupa o infrangere in cupa romaniei, la penaty-uri, cui crezi ca ii mai ardea de srabatorit. voi faceti sarbatoare la infrangere? castigarea campionatului trebuia sarbatorita dupa ultima etapa.
Credeam ca la arabi e cimitirul elefantilor, se pare ca Asia are insa mai multi...
...o curiozitate de chibit. unde sunt comentatorii care il injurau pe keseru si ii ridicau in slavi pe alibec, mutu si zicu? unde sunt creaturile alea? unde sunt acum mutu (india??), zicu (targu mures) si alibec (cine e alibec?), si unde este keseru (golgheter liga 1 - Steaua Bucuresti)?
de ce parnaiasul mini scoica va bate in tribuna ca chiorul cand aveti tupeul cateodata sa va aratati nemultumirile?
de ce stelistii au sarbatori castigarea titlului doar cu militienii, jandarmii si aia3 trecatori care intamplator la ora aia se aflau in parcul izvor?
Rau esti bre,tu vroiai sa se bata ca orbii? :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.