Alte știri din fotbal
„Clientul” lui Becali după FCSB - Dinamo: „Am vrut să-l schimb, dar mi-a zis MM: «Gigi, îl nenorocești!»”
0
FCSB - Dinamo 0-0 » Jale de România! Fără gol la capătul unui derby chinuit
69
Darius Olaru a comis-o și va fi AMENDAT cu 10.000 de euro de Gigi Becali » Care este motivul
2
Dinamo a pierdut doi jucători pentru etapa următoare!
0
Știri din fotbal internațional
Sparta Praga, victorie DRAMATICĂ înaintea deplasării la Craiova » Fostul jucător din Superliga a dat lovitura
0
Presa din Anglia nu l-a menajat pe Arne Slot: „Nu a arătat prea inteligent”
0
Întrebarea care nu i-a convenit lui Cristi Chivu după 4-0 cu Como: „Nu-mi pasă! Titluri de presă”
0
„Thriller” cu 6 goluri în Premier League » Liverpool a ratat victoria în prelungiri, după ce a condus de două ori!
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Brazii de Crăciun din Danemarca au invadat piețele din București. Cât costă ...
Libertatea
http://www.sport.ro/fotbal-intern/macel-noul-rapid-a-facut-scorul-etapei-in-liga-4-13-0-cu-6800-de-suporteri-in-giulesti.html Atatia veniti voi pe mall arena
Eu in locu vostru nu as vorbi de suporteri, ca veniti 1.000 pe *** giulesti, dar e bine ca sunteti buni la ceva, *** *** :)))))))))))))))))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
E fcsb cap de musca.Steaua e altceva,nu e pentru prosti.
Ai habar ce inseamna cuvantul audienta ????
ar fi 100 pe ploaie si 250 pe soare :)) ei au fani de 2 ori pe an tur retur cu Steaua, mai mult din frustrare, in rest sunt sub multe alte echipe ca audienta
Pana si aia au fost macar 4500, voi atatia sunteti daca adunati cifrele de la 3 meciuri https://www.youtube.com/watch?v=8gTg-iXrOUw&t=17s
Unele cluburi bucurestene au 7000 de oameni meci de meci in liga a patra, si comunitarii astia vin 1000 la ei in groapa si 2500 pe mall arena. Stiti cum era aia, de actualitate, de altfel "daca ploua sunteti noua"
In mod normal LPF ar trebui sa amane meciul. Daca, Doamne fereste, vreun spectator pateste ceva la stadion sau pe drumul catre ori de la stadion, cine raspunde? Meciul trebuie obligatoriu amanat.
Au facut jurnalicii conexiunea, ma! Cate articole despre puhoiul de la FCSB - Gaz Metan ati publicat? Mi-e scarba de aceasta fituica. Nu voi mai accesa site-ul acesta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.