Alte știri din fotbal
Scandal la UTA înaintea meciului cu Rapid! Mihalcea a „explodat” la conferință: „Parcă a omorât șase persoane!”
0
După Dinamo, și UTA Arad vrea să profite de noua găselniță a FRF pentru a se despărți de patru jucători
0
„Nu mă mai uit la fotbalul românesc. Mi se pare plictisitor” » Actorul Andi Vasluianu: „Mai degrabă ați pierdut un antrenor decât ați câștigat un actor”
0
Verdict dur al lui Adrian Mihalcea înainte de UTA Arad - Rapid: „Asta m-a deranjat cel mai tare!”
0
Știri din fotbal internațional
Liga Campionilor: după spectacolul de ieri, preliminariile continuă cu alte două meciuri » Fenerbahce, favorită
2
Atletico Madrid intră pe fir pentru jucătorul dorit de Cristi Chivu
0
Ce au scris italienii, după AC Milan - Inter: „Slabă!” » Nota primită de Cristi Chivu
0
Milan - Inter 1-1 » Rivalele milaneze au dat-o la pace în Derby della... Perth! Emoții pentru Chivu
1
Lifestyle
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
3
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Ce avere are Mirabela Grădinaru, partenera președintelui Nicușor Dan. ...
Libertatea
Criza cerealelor din Ucraina. Rutele alternative nu pot suplini blocada ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 34 de județe și București. Harta ...
Libertatea
La final de joc, Celeban reintra in teren prin spatele portii ceferiste. Ce zici, s-a dat galben acolo? Inca ceva, oficialii CFR-ului au facut scandal la eliminarea lui Valente aratand ca schimbarea deja se consemnase. Rada era pe margine, schimbarea fusese deja facuta, de asta Valente a iesit de pe teren. Scrupulozitatea lui Hategan doar intr-un sens spune multe. Tot el a masacrat CFR-ul anul trecut la un CFR-Petrolul 1-1. Dar de astea nu se va vorbi, fiindca nu intereseaza pe nimeni pozitia CFR-ului. Nu uitati, tineti-va bine de convingerea voastra: CFR fura! (fura campioni, oltenilor :) )
Comisiile trebuie sa-l oprească pe Măcelarul Primitiv din Gruia pana nu omoară pe cineva . Sa vadă toți romanii ce primitiv de jucător era propus in sute de postari de trompetele platite ale Kolozsvari Vasutas Sport Club sa fie adus la echipa Nationala . Ceangaul Alpin, gabor Lali Cezar, NegruSibiu au postat împreuna pe cheltuiala lui Zoltan Arpad au peste 1000 de postari ca acest macelar primitiv sa joace in Nationala Romaniei .
0-0 cu 2 oameni in plus. Banuiesc ca esti de la Vaslui, in cazul asta o sa incerc sa-ti aduc aminte poezioara iesenilor: "Apa nu e, curent nu-i, rima este la...Vaslui" :) Tu sigur o stii mai bine asta, nu? :)
Pentru sensibilii de aici, cautati o faza din finala Carling Cup, 2007, Chelsea - Arsenal 2-1. Diaby il loveste acolo pe Terry de-l lasa inconstient, la o faza foarte asemanatoare cu asta. S-a dat rosu acolo? Va inselati. Din fotoliu altfel se vede fotbalul.
Prostii... stia ca mai are un galben si l-a asteptat la cotitura , cati nu ies in afara terenului dupa apa ... a vrut Hategan sa compenseze cumva eliminarea lui Cadu plus ca avea dubii daca a dat penalty-ul corect sau nu ... sunt convins
ce ar face albutzu fara cinci dinti?! cred ca ar suje/o ca lumea,no...
Apa poti sa bei doar din teren, nu ai voie sa treci linia. Daca arbitrul fluiera intrerupere pentru o pauza de hidratare, ai voie. Lehman ala nu era cu toate tiglele pe cap.
Si daca treci de linie sa bei apa iei galben. Trebuie ca cineva din afara sa iti ofere bidonul cu apa.
2 etape tre sa stea ca e rosu direct .... + 1 pentru dinti :)) ... si celalalt de ce a fost eliminat ? :)) ... nu are voie sa iasa afara ? Altii cum ies sa ia indicatii sau sticle de apa ... sau sa faca pisu :)) ... cum a facut Lehmann :))
Fotbalul se joaca cu piciorul(picioarele), s-au mai vazut cazuri de picioare rupte. Dar tu cand ii spargi dantura lu' ala nu stiu ce sa mai zic..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.