Alte știri din fotbal
Leo Grozavu, descumpănit după prima înfrângere pe teren propriu: „Ceață în atmosferă, ceață și în jocul nostru”
3
Daniel Pancu anunță revoluția la CFR Cluj: „Va trebui să «aerisim» puțin vestiarul! Sunt jucători care nu sunt compatibili cu mine”
2
A marcat unicul gol al meciului și a transmis un mesaj ferm după victorie: „Aveam nevoie de asta”
0
„Un transfer cadou la Inter?” » Președintele nerazzurilor a dat răspunsul la microfon
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, reacție fermă după ce a pierdut calificarea în finala Supercupei Italiei: „Așa ceva nu se antrenează”
0
Ce a scris presa din Italia după ce Inter a fost eliminată de Bologna din Supercupa Italiei + notele primite de Cristian Chivu: „Încă un meci în care s-a chinuit”
0
Scandal uriaș în fotbalul asiatic! FIFA a sancționat drastic o echipă națională: trei înfrângeri la „masa verde” și suspendări pe bandă rulantă
0
Lovitură pregătită de Fenerbahce! Starul lui PSV, aproape de transferul carierei
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
2
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
8
Recorder dă în judecată România TV, după ce a spus că Florian Coldea a ...
Libertatea
Un alpinist român a murit pe cel mai înalt vulcan din lume. Trupele ...
Adevărul
Noul fenomen de la Steaua a dat Germania pe România și se destăinuie: „Aici ...
GSP SPECIAL
Replici acide între miniștrii de Externe ai Poloniei și Ungariei: ...
Libertatea
hmm, ce prostie poti sa spui, desi noi doboram recorduri dupa recorduri pentru romania in europa, tu vi cu BALIVERNE dintr-astea, interesant. Au fost 25000 de stelisti la Madrid pe Derbedeu! Acasa, aducem de la 50000 de mii in sus in cupele europene...si tocmai un dinamovist dintre cei max. 150 de cupluri ale lor ne spune ca nu existam ca SUPORTERI...hai ba las-o jos ca macane, si o dati in penibilul absolut
In anii 2000 cand Nuova Guardia aparea in revistele italiene, voi nu stiati sa tineti 2 cartoane. ''Deplasarile externe - pentru voi mistere eterne''
he he , esti prost informat amice .suntem ani lumina in fata voastra ,si a tuturor altor echipe romanesti . poate veti creste pe viitor ,dar niciodata nu sunteti la nivelul Stelei .sunteti cu crapid si prazarii ,cam pe la acelasi nivel .
*de (nu "de pe")
Uiti de pe asistentele ridicole de pe Stefan cel Mare sau esti dinamovist de ieri?
Ma faci sa rad, oricati ati fi si orice ati castiga, in materie de fani nu existati. Cum castitgati, dati buzna la stadion, cum o dati un pic in bara fugiti ca dracu de tamaie.
he he ,e cam invers , trebuie sa urcati ca sa fiti la nivelul nostru .
Sunteti doar o adunatura de mancatori de pufuleti, niciodata n o sa ne coboram la nivelul vostru...
pacat ca dupa meci nu vei mai fi asa de entuziast +)
si..chiar ii va vedeti egali nostri...?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.