Alte știri din fotbal
Constanța își așteaptă noul stadion: „În alte orașe, s-au mișcat mai repede”
0
A marcat după 11 luni în U Cluj - Unirea Slobozia și a anunțat obiectivul „șepcilor roșii”: „Doresc să ajut”
0
Andrei Coubiș a debutat la seniori pentru U Cluj: „Nu am urmărit Superliga înainte. A fost o surpriză”
0
Jean Vlădoiu a anunțat transferul la interviu: „Sper să vină săptămâna asta”
0
Știri din fotbal internațional
Victorie seacă pentru Manchester City în fața codașei din Premier League: Erling Haaland a intrat abia în minutul 74
0
Bournemouth - Liverpool, în runda 23 din Premier League
0
Șoc în Bundesliga: Bayern, bătută prima dată în acest sezon! Incredibil ce s-a întâmplat la ultima fază
0
Set! Como a umilit victima preferată și a obținut cel mai clar succes din acest sezon de Serie A
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Echipajele ucrainene de drone „afumă” tancurile rusești în ascunzătorile lor
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Motivele pentru care adolescenții din Timiș l-ar fi ucis pe Mario. Crima ar ...
Libertatea
nu e vorba ca a antrenat pe steaua.A ajuns antrenor la steaua pentru ca a TRANTIT meciul stelei cu vasluiul iar steaua a luat campionatul atunci.Dorinel a fost dat afara de Porumboiu de la VS atunci si angajat de cioban.Este un OM CARE SE VINDE IEFTIN.
eu zic ca e un antrenor serios care trebuie lasat sa isi faca datoria
managemment prost la club !!! ar trebui cooptat ... mititelul ???? ala stie ce trbuie sa faca ha ha
Daca asta e noul antrenor al lui Dinamo, atunci eu numai am ce cauta pe stadion la meciurile alor mei...
E semn bun !!! Asa s-a intamplat si la Craiova inainte sa retrogradeze prima data :))))))))
Eu cred ca indiferent ce va fi trebuie sa analizam totul cu calm si ne gandim ca echipa avea nevoie de un soc !
Insfarsit avem antrenor! Pacat ca nu mai avem sanse...!
Poate vine Piturca :)))))))))LOL
Cand vad cum il considerati pe Munteanu si il asimilati cu steaua si mai stiu eu ce. Da poate fi numit un "tradator" ca nu a revenit acasa la Dinamo si a ales Steaua .. dar pentru multi putzoi de aici care s-au nascut cu google in fata .. Dorinel Munteanu a contribuit la cele mai bune performante ale lu Dinamo. Munteanu a fost idolul unei generatii de dinamovisti,generatie ce a prins echipa din 92,ce castiga campionatul fara infrangere,cu un dorinel fantastic.a facut greseala vietii lui k s-a dus la spurcati, banii cumpara suflete, dar daca tot a venit,sa-si ceara scuze public pentru alegerile facute si vorbele acide aduse lu Dinamo in toata aceasta perioada!
Cand aud ca fanii nu sunt de acord cu-n antrenor, ca fac scandal, de parca il platesc ei si sunt actionari la club, nu intrati peste actionari in birou sa-i luati la bataie?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.