Știri din fotbal internațional
Detalii de la negocierile dintre Juventus și Dusan Vlahovic
0
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Cum a ratat Trump principalele cinci obiective în războiul cu Iranul. ...
Libertatea
nu poti sa ai decat o pedeapsa cu suspendare. exclus sa mai primeasca inca una. orice condamnare e acum cu executare
Deja a primit cu suspendare, urmatoarea condamnare este cu executare...
Teoretic poate primii si aici 3 ani cu suspendare si poate inca 3 ani de la dosarul Valiza. Deci 9 ani cu suspendare, fara ca acest lucru sa il deranjeze!? Daca mai face ceva, dupa aceasta data, va face ce? Puscarie cumulata?? Face cerere de reabilitare si gata. Doar este parlamentar(el, nu familia) , bogat(nu el, familia) si patron la Steaua (nu el, familia!?). Cit costa un verdict cu suspendare?
Prima oaie condamnata la inchisoare :))
Becali nu era angajat al statului ca sa faca abuz in serviciu :) Iar condamnarea cealalta, de 3 ani cu suspendare, iarasi mi se pare exagerata, oricat de antipatic mi-e gigi.
nu ca ii iau apararea, dar, totusi, de ce sa fie pedepsit Becali? Pai e vina Mapn-ului ca i-au dat terenurile, ei au prejudiciat statul, nu Gigi ce a profitat de ocazie si le-a cumparat/facut schimb. Daca aia is fraieri si au acceptat schimbul ...
AR TREBUI SI NOI MURITORI SARACI, DUPA 41 ANI MUNCA SA STIM CUM AU FACUT UNI SMECHERI AVERE COLOSALA FARA MUNCA SI SFIDAND MULTIMEA SARACA, UMILITA, BAJOCORITE CU PALATE SI BANI ARUNCATI IN FATA TELEVOZOARELOR IN DIRECT.CAND VA FI DREPTATE, LEGE IN ROMANIA????DE CE FAC LEGI BOGATI PENTRU REI???DE CE NU LE RESPECTA???DE CE ORGANELE DE STAT SUNT FOARTE BLINZI CU BOGATI, SI FOARTE RAI CU SARACI?????CE INSEAMNA DEMOCRATIA CAND BATE JOC TOTI DE TINE CA ESTI SARAC FARA MILIOANE FURATE?????DE CE???????
Dragi rapidisti... Avem aproape 100 ani de existenta si am "castigat" doar 3 titluri, 2 din ele sunt "castigate" cu antrenori dinamovisti si ARBITRI SAMSUNG Noi am fost singura "echipa" care a purtat simbolul comunistilor pe tricourile de joc, celelalte echipe au refuzat, asa s-a nascut si sloganul: SINGURI IMPOTRIVA TUTUROR Noi faceam mese festive in giulesti si invitam comunistii de la moscova, ca sa-i impresionam aveam tablouri uriase cu STALIN si LENIN Cautati pe GSP sau pe GOOGLE: Cum a intrat la noi în ţară comunismul, rapid, prin Giuleşti!
Acuzația este făcută de un procuror ”deștept” : )))))
Sunteti culmea.Voi aveti senzatia ca la orice termen din dosar trebuie sa se dea o decizie.Sunt mai multe termene, pe parcursul a catorva luni, iar abia apoi se da sentinta.Asa bateati campii si ieri cu dosarul transferurilor.Nu era posibil sa se dea o decizie din momemnt ce ieri a fost abia primul termen la ICCJ
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.