Comentarii (100)

haideusicfr  •  14 Septembrie 2019, 14:01

Dar pe olteanul asta Coltescu nu-l penalizeaza nimewni? A trantit un meci in favoarea Craiovei si nimeni nu ia nici o masura. Paun cel putin este un baiat de bun simt ,modest ,poate in cea mai mare forma din Liga 1.Trebuia inlaturat. Nu va este rusine mai oltenilor ,numai ministri ati avut .

Cosmin Bajescu  •  12 Septembrie 2019, 13:31

4 etape si 6500 lei amenda inseamna destul de putin. Avand in vedere ca sunt meciuri din prima parte a campionatului, unde lucrurile nu sunt chiar atat de stranse ca in play off, nici nu se vor simti. Pana la urma ce se va intampla? Petrescu nu va putea sa stea pe banca. Va sta altcineva, care va prelua indicatiile lui. Iar amenda este ridicola. Sunt banii de buzunar ai lui Petrescu pentru 2 zile. Daca atat conteaza la noi atitudinea agresiva inseamna ca am ajuns foarte rau. Sa nu ne miram daca vor exista si alte cazuri de agresivitate.

dinamo100  •  12 Septembrie 2019, 10:28

Decizie corecta, chiar blanda as zice avand in vedere ca Petrescu e recidivist si insulta adesea pe cei din jur, si cu rost, si fara rost.

Iuga Mircea  •  12 Septembrie 2019, 07:31

Dar arbitri,cînd greșesc, de ce nu pățesc nimic,de ce nu se iau măsuri disciplinare și împotriva lor,rușine ,federatie ,rușine CCA,rușine conducerea ligii prof.de fotbal.De aia suntem unde suntem cu fotbalul românesc!!!!!

4_3_3  •  11 Septembrie 2019, 22:12

TREI etape pentru Păun, care n-a luat nici măcare un galben??? Pentru că a auzit cineva că a înjurat în tunel??? TREI etape pentru Vâtcă??? La Petrescu se putea da lejer și mai mult, și suspendare și amendă. Când e pe față, cum se numește: furt calificat sau tâlhărie?

popica.folcloristul  •  11 Septembrie 2019, 21:26

interesant e cum de cei de la comisie au luat on considerare ce a scris coltaru in urma celor auzite de la x sau y cum ca l-ar fi injurat paun.

andyandrei2015  •  11 Septembrie 2019, 21:11

prea putin

mosierul  •  11 Septembrie 2019, 21:05

....și uite așa distrugeți un fotbalist , Păun ...mai întâi Contra îl convoacă la națională dar nu îl folosește deși e unul dintre cei mai in forma jucători la ora actuala apoi vin cei din comisie care dau lovitura de gratie...bravo domnilor...!!!!

ishhhhhhhh  •  11 Septembrie 2019, 21:01