Alte știri din fotbal
Care criză? » GSP a aflat cu cât îl plătește lunar CFR Cluj pe unul dintre eroii meciului cu FCSB!
0
Ioanițoaia la zi » Directorul GSP, fascinat de golul etapei în Superliga: „De antologie!”
0
Joao Lameira a fost vândut de Oțelul » Ce sumă vor încasa gălățenii
0
Moruțan la raport: MVP la debut sau umflat gratuit? » Iată cifrele!
1
Știri din fotbal internațional
Final de drum » Marius Ștefănescu urmează să plece de la Konyaspor
0
PAOK Salonic, prima reacție după accidentul grav din România în care șapte suporteri și-au pierdut viața
0
Microbuzul cu suporterii lui PAOK, spulberat pe șoseaua din România! Șapte morți și trei răniți » Posibilele cauze descifrate de specialistul Titi Aur
5
„Nu din cauza penalty-ului a plecat Stanciu de la Genoa” » Adevăratul motiv dezvăluit din interior
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Sute de români sunt deportați din Germania: „Le-am tăiat ajutoarele ...
Libertatea
***. Nici macar nu e antrenor. Huoooo
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
A plecat Tanda și a venit Manda. Doar așa poate trage pe nas o retrogradare la c. v. marele antrenor, conducător, director tehnic, etc.
Voi astia tinerii,numai la diplome va ganditi.Voi credeti ca te antreneaza diploma sau licenta PRO?Mai copiii,Mutu a mancat fotbal pe piine,voi stiti decat sa va dati cu parerea.Nu vedeti ca Romania este plina de oameni cu diplome cumparate cu bani si tara se zvarcoleste in saracie,unde sunt creierele romanilor-sunt folosite de companiile multinationalelor,iar la conducerea tarii au ajuns cei cu facultati "la distanta".
ca antrenor, o sa fie mai slab decat a fost ca manager, asta daca este posibil :))
Exercitarea fara drept a unei profesii este fapta penala! Auzi, Ionut LUPESCU?! In alte profesii nu e posibil ceea ce in fotbal e trecut cu vederea si ma intreb: Mutu si-ar fi incredintat sotia pe mana unei moase sa-i nasca?! Nu va e rusina sa tot acoperiti mizeriile din fotbal si din sport, in general?!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa vezi probleme o sa fie cu marcajele albe de pe teren.
Gluma zilei ?????
Li s-a făcut de liga secundă! Drum bun!
ce sa le zica mutu ??? lol
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.