Comentarii (70) Adaugă comentariu

Ilie Golombioschi  •  16 Mai 2018, 10:03

Fara probleme s-ar putea disputa vineri iasi craiova, sambata fcsb astra, duminica cfr viitorul toate de la ora 20. Reteta financiara si audientele net superioare.

nea_vanea.60  •  15 Mai 2018, 19:39

Singurul meci care se putea disputa oricand, cu rezultat garantat, este CFR-Viitorul... Sunt curios daca casele de pariuri vor cota acest meci!

observator_federal  •  15 Mai 2018, 19:35

Postat de pol1tehnicaiasi pe 15 Mai 2018, 15:56

Stai linistit oltene, daca baietii VOR sa joace...va rupem fasul..repet, doar daca baietii VOR SA JOACE ...va spulberam....

Cu "Oltene!" să te adresezi antrenorilor voștri sau lui Cioinac (or mai fi și alții, interesează-te...)!

lapusneanul  •  15 Mai 2018, 19:17

Postat de eugen_76pan pe 15 Mai 2018, 15:52

cum era si normal

Prostovane, merge ca finalista:))

lionforever  •  15 Mai 2018, 18:52

Postat de zecs93 pe 15 Mai 2018, 16:05

zicea burleanu ca va implementa de sezonu asta se pare ca ocupanta primului loc din playout sa joace meci de baraj cu locu 6 din playoff ( ultima), cine castiga, joaca in europa !!!

În europa la dragoane poate .

firaldo  •  15 Mai 2018, 17:21

Postat de moshu_shukaru pe 15 Mai 2018, 16:23

Românii (de calitate) își doresc ca, după ultima etapă, Astra să termine pe locul...3 !!!

Degeaba termina Astra pe 3,ptr ca nu au dreptul la cupele europene.

pepeci  •  15 Mai 2018, 16:52

Postat de zecs93 pe 15 Mai 2018, 16:05

zicea burleanu ca va implementa de sezonu asta se pare ca ocupanta primului loc din playout sa joace meci de baraj cu locu 6 din playoff ( ultima), cine castiga, joaca in europa !!!

Sa inteleg ca si sezonul viitor bagati play-out?

moshu_shukaru  •  15 Mai 2018, 16:23

Românii (de calitate) își doresc ca, după ultima etapă, Astra să termine pe locul...3 !!!

Sorin Dreyer  •  15 Mai 2018, 16:14

In sfirsit ati facut si voi ceva bun.de fapt ar fi trebuit ultimele trei etape ca in Germania!

zecs93  •  15 Mai 2018, 16:05

zicea burleanu ca va implementa de sezonu asta se pare ca ocupanta primului loc din playout sa joace meci de baraj cu locu 6 din playoff ( ultima), cine castiga, joaca in europa !!!

«

1

2 3 4 5

...

7 »
«

»