Alte știri din fotbal
Detaliu-CHEIE despre cel mai nou fotbalist al Rapidului: „Până la el, echipa lui Gâlcă nu făcea asta!”
0
Gigi Becali, bun de plată?! » Cazul Andrei Gheorghiță este judecat azi de TAS
3
Adrian Mutu a numit favorita la titlu în Superliga: „Are un plus”
1
Ce răsturnare! Cu sabia falimentului deasupra capului, clubul din Liga 2 evită dezastrul: „Mesajul este clar”
2
Știri din fotbal internațional
Adama Traore a semnat și a fost prezentat oficial
0
PSG și Luis Enrique încep negocierile » Se pregătește prelungirea contractului
0
Ce se întâmplă cu fanii lui PAOK care au supraviețuit tragediei din România » Decizia luată de medicii greci
0
„Lovitură în stomac!” » Ce a găsit un șofer grec la locul accidentului fanilor lui PAOK
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Spitalul mobil COVID de la Iași, greu de relocat: 13 milioane de euro, ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
„Îl pregăteam pentru Liga Elitelor” » Dezvăluiri despre problemele neștiute ...
GSP SPECIAL
Un martor al tragediei din Timiș spune că șoferul grec făcea „S”-uri pe ...
Libertatea
*** ala care ii face prosti pe toti,inca nu stie ca impresarul are un contract cu jucatorul,in baza caruia o parte din salariul jucatorului ii incaseaza impresarul!Daca Torje renunta la bani,va trebui sa-i plateasca impresarului din buzunarul sau cei 15-20% cat e intelegerea!Plus ca Opria ala, a fost impresarul si finantatorul lui Torje de cand era junior!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cat A PIERDUT MARICA! voi in afara de bani...mai aveti ceva?..:)
unde scrie ??
"Torje renunţă la sute de mii de euro ca să semneze cu Dinamo. Reacţia fanilor a fost decisivă". Ia mai luati cu urda, mai baieti...in special aia care spala closete prin Irlanda.
Daca e asa, DE CE ATI MAI FACUT ATATA TEVATURA de 5-6 zile pe tema asta !!??--aloo DANCIU??, aloo DIGII?? alo OPRIA ?? etc---stiam si eram resemnati ca mijlocul e HANCA, NISTOR SALOMAO si rezerva PESICI si atata tot !!!--asa numai distrageti atentia de la ceea ce urmeaza !!!>>..
de la turci are de luat 500.000 nu 50.000.sunt 450.000 pe care i-ar pierde.dar nu cred ca mai vede de la turci vreun euro.karabuk sunt morti si ingropati
Pai clubu n-are nicio vina, acuma mingea de set este in curtea lui Torje, accepta banii si pica transferu la Dinamo, sau nu se mai uita la bani si semneaza cu noi, e simplu !!! Eu doar am zis ca 50.000 ar castiga in 5 luni daca salariu e cel din presa ( adica 10.000) !!!
Nu te mai lauda singur
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
mai simplu ,sa plateasca neputinta suma !a vandut vreo 3 vedete care insumau 500 k !:))) ce trist club...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.