mai zic o chestie ... stelistii ... nu au ce cauta ... pe aceste articicole, pe aceste tabloide ... si cu astfel de parteneri de dialog ...:)) noi ar trebui sa fim deasupra ... acestor abureli ... de la dinamovisti, rapidisti si cfr-isti frustrati, mediocri si intretinuti de statul roman ... care nici macar nu pot fi depunctati (deoarece sunt copii statului) ... si pana la mapn-isti ... tradatori de cea mai joasa speta ...:)) Ce sa caute stelistii aici? Voi nu vedeti cati latra, miauna, guitzaie ... si Steaua, Becali ... nici nu-i baga in seama? Sigle, palmarese, identiatati, licitatii ... in afara ca va pierdeti timpul degeaba aici ... ce realizati? ...:))

Postat de cosminracila pe 24 Mai 2015, 20:52

prin miscarea asta becali confirma titlul celor de la Mures!Altfel nu ar risca pe mana unui amator banii din Liga!

stai calm...la anul ia Olguta titlul!!!daca nu ea,alta primarie!

eucutine
eucutine  •  24 Mai 2015, 20:53
Postat de manutd.steaua pe 24 Mai 2015, 20:49

s-a jucat in ghencea...pe care teren de antrenament??? asa de important meciul,incat se putea juca pe maidan!

pe central, un meci jucat de la ora 11...Muieril, Falemi, Duro si Florentin Dumitru au fost integralisti. in alta ordine de idei, fcsb-ul, pruncul nascut abuziv, va avea viata scurta. deja e pe aparate.

Postat de jim_raynor pe 24 Mai 2015, 20:47

***, citeste aici:"REMEMBER! Meciul din Cupa Ligii pe care Steaua îl vrea uitat. Campioana a suferit cea mai usturătoare înfrângere din istore în competiţia pe care azi are şansa să o câştige în premieră" "Steaua şi Dinamo s-au întâlnit în Ghencea, iar cele două formaţii au tratat diferit partida din Cupa Ligii. "Câinii" au folosit o formulă din care au făcut parte mulţi dintre jucătorii care tocmai deveniseră campioni ai României, în timp ce Steaua s-a prezentat la meci cu doar câţiva titulari şi mulţi fotbalişti aflaţi în probe. Partida s-a transformat într-un veritabil coşmar pentru stelişti, după ce Dinamo a luat un avans de 3 goluri până la pauză, iar în repriza a doua a mai marcat de patru ori pentru un neverosimil 7-0! Stere, Giani Kiriţă, Drăgan, Aldea, Mara şi Marius Niculae (de două ori) au înscris pentru un rezultat care reprezintă cea mai usturătoare înfrângere din istoria Stelei în faţa marilor rivali de la Dinamo. În acel meci, pentru Steaua a evoluat şi Mirel Rădoi, jucător venit în probe de la Extensiv Craiova.

in amicalul pom enti de tine..de la echipa mare a lui dinamo au jucat cativa la juniori si au batut juniorii stelei..sau unii care nici nu erau legitimati.meci de "spatele blocului" disputat pe un teren de antrenamnt..nici televizat n-a fost,mai mult ca sigur...cupa ligii la copii si juniori sa fi fost!!!oricum,odata ce sttii doar tu si aia care au jucat...e clar! :)))