Alte știri din fotbal
Daniel Oprița: „Da, mi-am dat demisia, e semnată, dar nu pot să-i las ca un laș”
2
Dezertări pe bandă în Gruia: al doilea nume important care și-a reziliat contractul cu CFR Cluj
1
Dinamo pregătește două mutări importante » Negocierile sunt în toi: „E în mâinile noastre”
0
„Nu contează cine este suporterul. Pancu e o legendă” » Victor Angelescu aprobă reacția agresivă la adresa seniorului din tribune
3
Știri din fotbal internațional
Verdict-șoc în studio: „Scorul mă face să cred că Universitatea Craiova nu se va califica”
0
Rezultate halucinante în Europa League » Campioana a luat ȘAPTE în Polonia, maghiarii l-au subordonat pe Salah
0
Fără bancuri la Erevan! Universitatea Craiova a dat de greu cu armenii și calificarea nu mai e o formalitate
54
Ce l-a deranjat pe Nicușor Bancu la Craiova - Ararat: „A ieșit invers. Nu e cum credea lumea”
0
Lifestyle
Portarul devenit celebru în timpul Campionatului Mondial se iubește cu românca Dana » Surprinși pe aeroportul Otopeni
12
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
26
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Campionii banilor europeni din Mecanismul de Redresare și Reziliență
Libertatea
De la un sat uitat de lume din Botoșani la marile gale de K1. Povestea ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Daniel Funeriu, fost ministru al Educației, cere statului să finanțeze ...
Libertatea
Pentru ca amarasteanul asta nu e "marele" Huidu.
Imediat dupa incident mi-am dorit tot ce e mai rau pentru individul asta. Dar acum, privind cat de cat obiectiv, cred ca pedeapsa e corecta. O amenda usturatoare si inchisoare cu suspendare. Si pentru ca a primit cu suspendare, mai mult ca sigur se va feri pe viitor de astfel de lucruri.
Tineti minte cazul "Cantona" cand a lovit un suporter? ...ce-a patit Cantona? , dar cazul "Meme" ? ...ce-a patit Meme? ...daca din intamplare lovea Galamaz? ...a pai daca vine unul mai amarat si loveste, gata, puscarie!
Huidu, 3 morti - liber. Nea Caisa , 1 pumn - 3 ani cu suspendare si 50000. Nu ca n-ar merita, dar jegu' ala de ce e in libertate?
ala nu a premeditat sa pateasca nimic galamaz ai inteles? daca vroia sa premediteze si sa il omoare pe galamaz crezi ca nu putea sa intre cu un cutit cum a intrat si sa il bage in gat? cat despre ce spui tu : viteza,inconstienta,conditii de mers.....TI SE PARE NORMAL SA IEI VIATA A 3 OAMENI NEVINOVATI CA ESTI INCONSTIENT , dupa 3 luni de zile iesi iar pe sosea iar ai o clipa de inconstienta si omori alti 3 oameni dintre care sotia ta mike si cei doi copii , cum ar fi? ai mai privi lucrurile asa? a omorit 3 oameni omule....in america pt 3 oameni omorati , indiferent de conditii, a lua viata a 3 oamenii=pedeapsa pe viata...la noi in romania se ia permisu pe 3 luni si este suficient
Dar tu ai dat vreun pumn in viata ta? ....toti am dat, daca din greseala din pumnul asta se intampla ceva? ...e daca si cu parca, nu conteaza unde dai pumnul, pe strada sau pe terenul de fotbal, nu conteaza, ideea e ca nu poti trimite un om la puscarie ca a dat un pumn si altii care fura milioane de euro...stau bine merci! Sunt stelist si microbist in acelasi timp pt. ca nu stau sa ma cert p-aici care echipa e mai tare si mai mare, dar eu zic ca a primit ce merita...o amenda buna!
brebenel...ai dreptate intr-un fel...dar logica ta nu prea e corecta...e o mica diferentza... Intentzia si premeditarea sunt diferite fatza de un accident provocat de: conditiile de pe carosabil...sau viteza...sau inconstienta oricare ar fi motivul...
Comentariul tău...Si daca din pumnul ala Glamaz intra in coma si murea ? Aste este prostia in sistemul de justitie romanesc : pedepsele se dau in functie de efectul produs....Multi judecatori de exemplu nu dipun arestarea unor infracori pentru furt pe motiv ca prejudiciul este mic !!!! Adica ala iti intra in casa, rascoleste tot, dar nu gaseste decat un telefon mobil, instanta il pune in libertate ! NICIODATA nu o sa restabilim ordinea in aceasta tara cu o interpretare de genul asta a legii !
e bine ca te legi de greselile mele de scriere si nu te legi de legile din romania...barosaneeee, va complaceti in prostiee
Avem legi in tara asta, de cand le auzi iti vine sa te apuci de dat in cap si de furat :|
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.