Alte știri din fotbal
Cutremur la un club din Superligă: „Jucătorii au cerut să plece!” » Dezvăluiri uluitoare: „Antrenamente pe teren de minifotbal”
0
Csikszereda se impune „italienește” cu Metaloglobus » Formația din Pantelimon este condamnată la retrogradare, iar postul lui Mihai Teja este în pericol
2
UTA - CFR Cluj, meci cu implicații uriașe la play-off » Gol anulat în minutul 3
1
Când se pun în vânzare biletele pentru Turcia - România » Prețul unui tichet
0
Știri din fotbal internațional
Inter - Torino, pentru un loc în semifinalele Cupei Italiei
1
Manchester City - Newcastle, duel în returul semifinalei Cupei Ligii Angliei
0
Gata, se face! Kurt Zouma și-a dat OK-ul și semnează, după experiența eșuată din România
0
Premier League spulberă tot! » Sumele amețitoare investite de englezi + prăbușire neașteptată pentru LaLiga!
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Răzvrătire fiscală în localitatea unde a început Răscoala de la 1907. ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
daca le da steaua la buci iarasi zic ca sunt in reconstructie sau ca e blat la anul la fel in cl n-au mai jucat de cel putin 25 de ani
neacoitza se baga in seama ca de asta a intrat in fotbal, sa apara la teveu nu sa faca performanta sportiva... pacat ca e bagat in seama
in campionat poate sa fie Mourinho, adevarata valoare a unui antrenor se vede afara in competitiile europene, momentan Reghe e jupan in liga 1 dar cand vin niste echipe mai de doamne ajuta GATA, magia !!! oare de ce ???
Articol facut ca sa se certe userii. Altfel Negoita are dreptate. Steaua se bate in campionat cu sateliti si echipe cu bugete minuscule sau in prag de insolventa. Reghe putea sa dovedeasca in Europa ce stie. A batut pe Ajax aflata intr-un declin total de cateva sezoane (vezi scorul de acum cateva zile din EL) si cam atat.
Sa nu mai spunem de Patrick Petre care se anunta o mare speranta!!! Dar ce sa stie fraierul ala....cateodata ma intreb daca aberatiile astea chiar sunt spuse de el sau inventate de cineva ?? pentru ca prea sunt lucruri idioate si vorbe spuse aiurea!!! nu stiu cum un om ar putea sa debiteze atatea prostii!!?
Domnu Prodan a prins din obiceiurile boar fei pe care o are la usa...
Astia sunt ca "gradinita Rapid" de anul trecut, cu Pecanha, Pancu, Emil Dica si alti copilasi. Sper sa le urmeze traseul.
plus ca vin imediat din spate jucatori ca: Andrei Radu , Ionut Nedelcearu, Ionut Cioinac,etc !!!
si in primul rand regeblatule tu nu ai dreptul sa pui intrebari unor patroni de fotbal,tu esti un simplu antrenor care daca nu merge echipa zbori afara ca o masea stricata...
bai regheblat pe negoita sa-l intrebi cand a jucat dinamo ultima oara in CL dupa cativa ani,ca nu este treaba lui ce s-a intamplat la dinamo inainte sa fie el patronul echipei
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.