Alte știri din fotbal
Unde a mers Elias Charalambous, la doar o zi de când Gigi Becali a spus că îl vrea înapoi la FCSB
0
Play-out-ul din Liga 2: 8 partide se joacă în același timp
0
Chindia Târgoviște - FC Voluntari, în etapa #6 din play-off-ul Ligii 2 » Gol în minutul 4
0
Primele două nume noi ale Rapidului pentru noul sezon de Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Kevin De Bruyne, gol după șase luni! » Performanță formidabilă pentru jucătorul meciului cu Cremonese
0
Eyupspor - Gaziantep, în runda 31 din campionatul Turciei » Debutul lui Mirel Rădoi pe banca noii sale echipe
0
Arsenal - Newcastle, în runda 34 din Premier League » Luptă crâncenă pentru titlu
0
Probleme pentru Cristi Chivu înainte de finalul sezoului » Inter și-a pierdut un jucător pentru cel puțin două săptămâni
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Atac intens al Rusiei în Ucraina: „Suflul s-a simțit în Galați, mi-au ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
George Simion continuă să-l atace pe Nicușor Dan după ce a fost reclamat la ...
Libertatea
celor care jignesc gratuit le inteleg suferinta.
sa plimbe palmaresul '' domnului becali '' pe strada
stie de tine ca nu l-ai luat.
miine ce proba ai la bac?
Deci...acum are 8 mii euro pe luna la Dinamo si la bulgari ia 30 miieuro pe an.....alooo, domnii redactori cred ca ati uitat un zero la sfarsit....mai schimbati tastaturile....in rest, bafta baiatului in tara vecina si prietena !!!
''domnul '' becali stie ca nu ai luat bac-ul ???
Au mancat un zer...o!;)
'' asta in masura in care oferta domnului becali george este reala '' BAH STII CUM SE NUMESTE GENUL ASTA DE OM ( adica tu ) ?????
vinde tot ce poate domnul Ionut Negoita ... inseamna ca sunt sanse reale sa accepte si oferta stelistilor,asta in masura in care oferta domnului becali george este reala,dar eu nu cred in veridicitatea ofertei facute de patronatul Stelei.
Unul bun aveati si voi si l-ati dat si pe ala :))))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.